Olenko siis masentunut vai katkera terveydenhoidon hoitovirheestä ?
Mikähän auttaisi silmistä vedet valuu yötä päivää
4
148
Vastaukset
- Anonyymi
Voi olla tilapäinen, että johtuu lievästä huomaamattomasta flunssasta. Toinen jos ole nyt ilmojen kylemetessä ollut ulkona enemmän. Ne on mulla kaksi syytä.
Tai on tullut jokin allergia. Seuraisin jonkin aikaa rauhassa ennen kuin ryntäisin minnekään. Yritäisin laittaa merkille missä tilanteessa vuoto tulee.
Jos aina vaan ja ihan koko ajan, sitten en tiedä.
Minulla on joskus ja joskus ei. - Anonyymi
lisko lääkärissä käynti mitään? ethän sä saa varmaan nukutuua kun tyynyliina märkä tosta vuotamisesta.
- Anonyymi
Minusta on turha rynnätä heti lääkäriin. Mitä ne tekevät muuta kuin määräävät silmätippoja. Kyllä itse kannattaa perehtyä mistä vuoto tulee. Ja juuri kysellä verttaistukea. Itse olen saanut vastauksen näiltä palstoila useaan asiaan, en pelkästään vaivoihin.
- Anonyymi
Niin, ja tarkoittaako ap silmien vuotamista jostain muusta syystä, vai itkemisen takia ?
Kun kyselee masennuksesta tai katkeroitumisesta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1246602MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny535664Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.784423NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun854303Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1024071Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.841426- 791235
- 3341227
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a101189Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?35978