Tässäpä mietin..Hotelli kumpu ilmoittaa että keittiö auki klo 16.Kuitenkin lounasta kai saa klo 14 asti.Jos mie tulisi vaikka klo 15 niin nälkäisenä läksisin pitsalle muualle..
Hotelli kumpu
4
709
Vastaukset
- Anonyymi
Kävin tänään syömässä lounaan. Ihan hintansa väärtti.
- Anonyymi
Ei tarvitse miettiä katso aukioloajat omilta sivuilta. Aukioloajat muuta toista kuin kaupungin leikkiessä ravintoloitsijaa..
Ravintola Kumpu
Ravintola avoinna maanantaista perjantaihin kello 10:00-21:00.
Lounas arkisin kello 10-14:30.
À la carte -lista saatavilla kello 15:00 alkaen keittiön sulkemiseen asti.
https://hotellikumpu.fi/ravintola/- Anonyymi
Kyllä se taitaa niin olla, jotta näitä kunnallisia paikan pitäjiä ei paljoa yleisö kiinnosta. Tai eivät vain yksinkertaisesti osaa. Palkka juoksee silti.
Tämähän nähtiin kommunisti maissa, mihin se johti. Sama pätee mihin tahansa yritystoimintaan.
Jos ei kukaan ole oikeasti vastuussa mistään, käy kun sosialistisessa Virossa; Lautturi sai palkan vuosikymmeniä, vaikkei koko lossia ollut ollenkaan, mihin lie varastettu! Karpohan se siitä jutun teki ja taitaa löytyä vieläkin youtubesta.
- Anonyymi
Onko hyvää ruokaa
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2317716
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s455210- 594812
- 753468
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko162025Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗321961- 311839
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹441697- 371639
- 1581452