Pitääkö mies kätensä sivussa patjan päällä, jos nainen on päällä.
Missä on miehen käsien paikka??
Missä mies pitää käsiään, jos nainen on miehen päällä
61
1152
Vastaukset
- Anonyymi
Mahdollisuuksia on useita. Riippuu tilanteesta.
- Anonyymi
Niihin vaihtoehtoihin tosin ei kuulu tuo "sivussa patjan päällä"
- Anonyymi
Mies pitää käsiänsä joko oman niskansa takana taikka sitten pleikkarin näppylöillä kun on just nyt niin jännäjuttu menossa.
- Anonyymi
Vasen käsi suorana pitkin omaa kylkeä ja oikea käsi otsalla lippaan vietynä kunniaa tekemässä tietenkin kun asennossa seisotetaan, sivareista en tiedä, luultavasti kädet antautumisasennossa kumpainenkin niskan taakse ristittynä :)
- Anonyymi
Mies siis makaa liikkumattomana, kun nainen ähkii päällä???
- Anonyymi
Mä korkeintaan nukkuessani jos nainen on sattunut saamaan sen seisomaan enkä ny syystä tai toisesta ole herännyt kun nainen on ratsaille käynyt
- Anonyymi
Voi pitää kiinni pakaroista taikka hieroa tisuja. Naisen lantiolla...
- Anonyymi
Saako pakaroita venyttää sivusuuntaan tai ympyröitä???
- Anonyymi
Tisseissä
- Anonyymi
Jos haluan, että minusta tuntuu hyvältä, niin tisseillä. Jos taas haluan, että miehestä tuntuu hyvältä, niin pepulla.
- Anonyymi
Jos siltä ei ole poistettu kusiputkea niin pidät sormen sen päällä.
- Anonyymi
Yleensä kaivan nenää. tai kattelen pornoa.
- Anonyymi
Riippuu oletko selälläsi vai mahallasi.
- Anonyymi
Kait se riippuu siitäkin kumminpäin siinä päällä on. 🤔
- Anonyymi
Niinpä, onko niin, että päät on pepun suunnalla kummallakin???
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niinpä, onko niin, että päät on pepun suunnalla kummallakin???
Aatelin enemmänkin pylly vasten pyllyä. Mies mahallaan ja nainen selällään siinä päällä.
- Anonyymi
heiluttelee niitä holtittomasti🤔
Kiinni naisen vartalossa, todellakin! Siellä on paljon tutkittavaa, paljon kosketeltavaa, paljon kaunista
Mies pitää käsiään suussa ja jalkojaan myös. Nainen lyö samalla omilla käsillään miestä kasvoihin.Näin jatkuu yhnynnän loppuun saakka.😉
- Anonyymi
yhnynnä😂 alan käyttään tätä
Anonyymi kirjoitti:
yhnynnä😂 alan käyttään tätä
Joo eiks se oo yhnynnän oikea verbi😅yhnyminen on myös tekemistä
- Anonyymi
Miehen pitää olla kyllä notkea, jos meinaa saada jalat suuhun ja kädet yhtä aikaa?
Anonyymi kirjoitti:
Miehen pitää olla kyllä notkea, jos meinaa saada jalat suuhun ja kädet yhtä aikaa?
Joo ei se kaikilta onnistu. Mutta niiltä joilla onnistuu ,niin asento on mitä parhain yhnymiseen. Vai näetkö mielessäsi sen myös hyvänä asentona?
- Anonyymi
Naisen käsien alla, tai käsiraudoilla sängyn päädyssä kiinni.
- Anonyymi
Jos mies ei tee sillä hetkellä niillä käsillään minulle mitään mikä tuntuisi hyvälle niin se touhu loppuu välittömästi siihen eikä tule toistumaan. On hyviä rakastelijoita ja sit näitä onnettomia lahnoja.
- Anonyymi
Kuusikuusihuusi kirjoitti:
Erikoinen sanavalinta miehestä lahnoja😉
Alla makaaja on lahna, jos ei tee mitään, oli sukupuoli mikä hyvänsä🤔Onhan kaloja kahta eri sukupuolta.
Anonyymi kirjoitti:
Alla makaaja on lahna, jos ei tee mitään, oli sukupuoli mikä hyvänsä🤔Onhan kaloja kahta eri sukupuolta.
Sillai kai. Tekeehän se lahnakin... panee vastaan😉
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Alla makaaja on lahna, jos ei tee mitään, oli sukupuoli mikä hyvänsä🤔Onhan kaloja kahta eri sukupuolta.
Miten muutenkaan raiskauksen uhrin pitäisi toimia jotta raiskaus loppuisi nopeasti.
On vaihtoehtoja. Suosittelisin ensimmäisenä vaihtoehtona naisen takapuolta eli hanuria eli peppua eli pyllyä eli ahteria.
Toisena vaihtoehtona voi kokeilla naisen lantiota. Kolmantena voi kokeilla ovat makuualustan jousitukset kohdallaan. Neljäntenä naisen niskaa, jos kädet yltävät. Viidentenä kännykästä huomista sääennustetta ja sähkön hintaa. Kuudentena naisen rintoja. Seoäitsemäntenä voi kaivella omaa nenää.
scrg kirjoitti:
Toisena vaihtoehtona voi kokeilla naisen lantiota. Kolmantena voi kokeilla ovat makuualustan jousitukset kohdallaan. Neljäntenä naisen niskaa, jos kädet yltävät. Viidentenä kännykästä huomista sääennustetta ja sähkön hintaa. Kuudentena naisen rintoja. Seoäitsemäntenä voi kaivella omaa nenää.
Jos oikein uhkarohkeaksi heittäytyy, voit räplätä naisen sukuelimiä. Siihen kannattaa etukäteen pyytää kirjallinen suostumus.
- Anonyymi
Strutsin höyhenelläkö saa naisen takapuolta hipsutella, kun se on kuulemma niin kosketus herkkä, että puristaminen sattuu???
Anonyymi kirjoitti:
Strutsin höyhenelläkö saa naisen takapuolta hipsutella, kun se on kuulemma niin kosketus herkkä, että puristaminen sattuu???
Takapuolet on yksilöitä, jos joku ei tykkää niin ei väkisin.
Sidottuna sängyn päätyyn. Yleensäkin miesten kädet on vaan tiellä, turhia 😈
Ok, huumoria. Mut oikeesti, vois ne ollakin.- Anonyymi
Onko miehen käytävä ensin käsien poistoleikkauksessa ennen rakastelemista?
- Anonyymi
Saako mies nauttia samalla meetwursti makkaraa ranskanleivällä ja olutta, kun nainen ähkii päällä?
- Anonyymi
Uumalla. Kokeilee yltääkö peukaloiden ja keskisormien päät yhteen.
-harmiseikirj- - Anonyymi
Mä en muista tiedä itse pidän naista vyötäisiltä kiinni jos en si hyväile hänen vartaloaan
- Anonyymi
Aloin kirjoittamaan vastausta, mutta siitä alkoi tulla kuin huonoa pehmopornoa, joten tyydyn vain lyhyesti mukailemaan randomin vastausta; naisen iholla.
Nainen on rakkauden partituuri ja mies voi antaa tahdin käsillään kuin kapellimestari orkesterin edessä. 🙋🏻♂️
- Anonyymi
Tisseillä tai lantiolla tai perseellä ja miksei vaikka työntää sormia suuhun jos siitä irtoaa kiksejä jommalle kummalle.
Jos tuossa kohtaa miettii kuumeisesti miten kätensä taitella ja minne niin on kyllä aika laimeaa meno. - Anonyymi
Ikkunasta ulkona.
- Anonyymi
Nainen pitää käsiään miehen lompakolla.
- Anonyymi
Jännämies kuristaa käsillään naista kurkusta yhdynnän aikana sillä muuten ei tunnu yhtään miltään.
- Anonyymi
Viimeksi pidin toista kättä silmieni edessä ja toista oikeassa rinnassaan, niin ei tykännyt! Sanoi, että "-ota se käsi pois! " Irroitin sitten otteeni rinnasta, niin ei tykännyt siitäkään. Pyysi, että purista mua pyllystä! Tuntui olevan aika komentelevaa sorttia, niin oli pakko kysyä, että onko väliä kummalla kädellä...?
- Anonyymi
Pidän naisen pyllyä tai selällä. Tissejäkin voi välillä koskea.
- Anonyymi
Ei voi!
- Anonyymi
Mitäs, jos mies laittaa sormen naisen pyllyn reikään, alkaako nainen käärimään itseään pois miehen päältä???
- Anonyymi
Riippuu naisesta, mutta älä nyt ainakaan tuolla tavalla yllätä naista tietämättä yhtään, mitä mieltä hän on asiasta eli jonkinlainen lupa täytyy olla etukäteen.
- Anonyymi
Pakaroissa lantiolla rinnoilla säärissä jaloissa joka paikassa mihin ylettyy. Kuumeisesti kourin
- Anonyymi
Sitten saapuu poliisi.
- Anonyymi
Jos nainen on sylissä kun istutaan, niin mun kädet on tisseillä tai edes yrittää olla siellä.
- Anonyymi
Lukittuina oman selän taakse. Saattaa olla myös että naisen polvi paivaa niskanikamia niin että rusahdus on lähellä.
- Anonyymi
Qatarin pelit alkaa!
- Anonyymi
Öljyä ja ihmisoikeuksien polkemista, kaljakielto. Yeah right! Mömmöm-futis 2022 on passe.
- Anonyymi
Vuoroin puristelisin hänen kikkejään, ja vuoroin reisiä! Välillä haluaisin suudella ja ottaa karhunhalaukseen.
Niin ja tietysti puristelisin peppua kanssa!!! - Anonyymi
Kädet taskuun
Taskussa.
- Anonyymi
Tuli lainattu vitsi mieleen, kun lahna mainittiin ketjussa.
Aamuyöllä avopari harrasti sexiä,
Aamiaisella mies kysyi, kun kovasti häntä vaivasi
- kulta satutinko sinua viime yönä?
Johon avokas, että -Et, oli tosi ihanaa😘🔥❤
Mihin mies, - No huh, mä jo pelkäsin. Olin nimittäin tuntevina et liikahdit. - Anonyymi
Pään alla
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k502224Aavistatko että moni tietää
Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut82922Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.11904Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖23874- 68863
Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt51821Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me117816Täällä istun ja mietin
Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu49749Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu9743vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos22733