Kysyn vaan.
Olin fysioterapiassa nätin, nuoren ja sporttisen naispuolisen fysioterapeutin käsiteltävänä. Hoitoalan loppupuolella hän käänsi minut selälleni, jotta pääsisi paremmin hoitamaan niskan seutua.
Maatessani selälläni fysioterapeuttini tissit pomppivat naamani yläpuolella, jolloin katsoin ujona miehenä parhaaksi sulkea silmäni. Jostain syystä fysioterapeutti ei tykännyt yhtään siitä ja vaati jäätävällä äänellä useaan kertaan ”NYT SINÄ VOISIT JO AVATA SILMÄSI!”
Kertokaas naiset, miksi hän loukkaantui ja lopulta suuttui siitä, että halusin pitää silmäni kiinni? Kyllähän hänen fiksuna nuorena ihmisenä oli pakko ymmärtää, miten hankalaan tilanteeseen hän minut laittoi. Vai oliko siinä sellainen mahdollisuus olemassa, että hän ei oikeasti tajunnut, missä mennään?
Kiitokset vain asiallisista vastauksista.
Miksi nainen suuttuu?
8
161
Vastaukset
- Anonyymi
Ei sitten mitään pornojuttuja tähän ketjuun.
- Anonyymi
Kysymys kiinnostaa mua ihan oikeasti, joten vastatkaapa viisaasti.
- Anonyymi
Eiköhän vaan halunnu varmistaa ettet nukahda, kun oli vielä hieronnan loppuosasta ilmeisesti kyse. Takuuvarmasti ei yrittänyt esitellä itseään, voin pyyhkiä sen fantasian suoraan paskaluukkuun.
- Anonyymi
Luulis sen kuitenkin ymmärtävän, miten sellainen vaikuttaa nuoreen mieheen. Siitä olisi voinut tulla aika nolo tilanne mulle. Ei kai se voi sellaista haluta?
- Anonyymi
No kyllä hieronnan aikana saa ihan sulkea silmänsä jos haluaa. Omituinen nainen.
- Anonyymi
Haha, et kai usko itsekään??!
- Anonyymi
Niin että en usko mitä?
- Anonyymi
Se on typerä akka, ja ainoa mikä kiinnostaa on päästä sen pään sisään, mitä se kuvitteli.
Mun ei tartte sitä itse enää koskaan nähdä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1094256
- 783476
Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?803302Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?243219Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk223182- 722906
"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m452780Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim622744Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852549- 332394