On tavannut naisia. Muutenhan tässä elämässä joutuisi ihan yksin elämään ja se olis todella masentavaa ettei olisi omaa nais kumppania.
Viina on hyvä keksintö, muuten aina monet olisi sinkkuja ja yksinäisiä masentuneita ihmisiä.
Onneksi viinaa juomalla
5
56
Vastaukset
- Anonyymi
Kävin kauppakeskuksessa niin alkossa oli paljon vanhempia ihmisiä. Kyllä se viina näyttää maistuvan aika monelle.
- Anonyymi
Ei maistu.
Istun yksin kotona. Minulla ei ole naista.
raitis mies
- Anonyymi
Kyllä minä nuorena mietin että miten kavereilla aina oli nainne kainalossa ja monella oli uusi nainen monta kertaa. Tajusin että ne juo alkoholia jossain ja käyvät baareissa. Sitten minäkin lähdin baareihin ja tosi helposti tutustuin tyttöihin. Minä aloin pian sitten seurustelemaan yhden tytön kanssa. En vaihtanut tyttöä vaan olin sen kanssa 14 vuotta. Minulla ollut elämäni aikana 2 tyttöystävää ja molemmat löysin baarista. Nykyisen vaimoni löysin v 2010 festareilta.
- Anonyymi
Omalla kohdallani kaikki pitemmät suhteeni ovat löytyneet baareista. Yhden ainoan kerran on pitempi suhde tullut netin kautta. Netin kautta löytyi aikoinaan vain panoja, ei suhteita, vaikka toivoin että olisi muuttunut suhteeksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061