50v mies???? Etkö oo jo turhan vanha tälle sivulle😄
Mitä teet täällä ?
Anonyymi-ap
2055
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Kyllä on. Ja minä olen liian vilpitön palstalle.
Etsi mulle netistä suosittu, 50 väestölle tarkoitettu keskustelupalsta, niin voin siirtyä sinne. Muussa tapauksessa jatkan höpöttelyä täällä, koska täälläon ihan kivaa.
Kapeakatseisuutesi yllättää minutkin, joka ei muuten helposta ylläty. Täällähän on vielä paljon vanhempiakin ja miksei olisi. Oletko kenties ikärasisti? Muuta itänaapurin, siellä ajattelullesi löytyy enemmän ymmärrystä. Osaatko asettua muiden asemaan, anteeksi epäilyni, aloituksesi herättää epäilyjä tämän suhteen.
Liian vanha ilmeisesti ihan minne tahansa.
Mun kaveriks et olis liian vanha.
Sehän kiva 👍
Niin ja ikäeroa sulla ja mulla on noin yhdeksän vuotta mä olen sua nuorempi
Kiva. 😊
50 on vasta nösi poikia.terv.Iso D.
Aloittaja on kolmekymppinen peräkammarin Olli-Pirkko Eikömukamuunsukupuolinen, joka asuu vanhempiensa luona. Elantonaan käy hakemassa mielenterveyspotilaan kela-korvaukset seinästä.
Ei kai. Huumoria ilmeisesti naiselta.😋
Aloittaja on 30 kalkkunanpoika ja aina kun hän katsoo peiliin hän toistaa olen liian vanha palstaileen.
LOL.
Vanha se tulee sinustakin
On siinä iässä asioinut suhteessa jo paljonkin. Itsensäkin kanssa.
Aloittaja on joogamies,hoitelee hommat itsenäisesti,
ei ymmärrä palstaa.
Ehdottomasti joka sivulle.
Aloittaja omistaa palstan naiset,kunnes totuus
paljastuu,että hän onkin pelkkä aisuri
Tällaisena ikinuorena hopeakettuna yritän vongata palstan ylipainoisilta yksinhuoltajilta pimpsaa ja jos oikein hyvä tuuri käy niin kakkostakin voi irrota. Ei muilla palstoilla ole mitään mahdollisuutta saada mitään kontaksia nelikymppisiin naisiin, täältä lohkeaa kerran vuodessa. Siksi täällä.
Homppeli mene omiesi joukkoon.hyi.
Voi POJAT, 😍😍