Parhaat anti-age tuotteet

Anonyymi-ap

Suositukset parhaista keskihintaisista anti age 60+
-silmänympärysvoide, joka kosteuttaa ja häivyttää jo olemassa olevia ryppyjä?
-kosteuttava seerumi?

7

330

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Anti-age tuotteita on joka merkillä. Siis kaiken hintaista löytyy, S-marketin valikoimista Stokkan kemppariosaston selektiivisiin luxusmerkkeihin.

      Mikään ei häivytä jo kehittyneitä ryppyjä. Kaikki voiteet kosteuttavat hetken aikaa ja saavat ihon näyttämään hehkeämmältä. Kalliit merkit hyväilevät sekä ihoa että mieltä paremmin kuin halvimmat. Minulle riittää yleensä Lumenen tuotteet, tummiin silmänalusiin käytän hennosti Diorin Fix it puikkoa, väri 001, sopii myös huulille. Tämähän ei varsinaisesti hoida, vaan tuo valoa kasvoille kirkastamalla silmänaluset.

      Varmaan jokaisen pitää itse kokeilla ja löytää se oma parhaansa. Mitään yhtä ainoaa kaikille parasta en tiedä.

      • Anonyymi

        https://www.hs.fi/hyvinvointi/art-2000007963180.html
        Tutkimusten mukaan kalliit anti-age tuotteet eivät kuitenkaan ole sen tehokkaampia kuin markettien halvimmat kosteusvoiteet ryppyjen häivytyksessä.

        Runsas vedenjuonti on myös myytti. Ei vaikuta ihon ulkonäköön ja kuntoon mitenkään, kunhan ei kärsi pahasta nestehukasta.

        Runsas nukkuminen saattaa ehkä olla hyödyksi, sekä runsas liikunta joka parantaa verenkiertoa.


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Tämä Novage-sarjan Time Restore -silmänympärysvoide on aivan maino tuote, katso bit.ly/3F4cCRz

      • Anonyymi

    • Anonyymi

      https://www.econatural.fi/
      Tuolla on joitakin tuotteita ilmeisesti avajaistarjouksena halvemmalla kuin muualla. Suht pieni valikoima mutta ihan hyvät hinnat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      195
      6818
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      159
      2006
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1668
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1370
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      55
      1218
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      49
      1083
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      99
      1045
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      6
      967
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      251
      934
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      909
    Aihe