Rukalle hiihtämään 23-26.11

Anonyymi-ap

Sporttinen 50+ mies menossa Rukalle hiihtämään ja ulkoilemaan tulevana viikonloppuna, tilaa vierellä olisi 40-60 sporttiselle naiselle ulkoilun, hyvän ruuan ja tanssin merkeissä !

9

111

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Laita viestiä majoituksesta, hiihtämisestä ei tule mitään 😉
      I'll be there.
      Puolet reitistä tuttua

      • Anonyymi

        Mökki varattuna ja hiihto onnistuu noilla kisaladuilla iltaaikaan , eivät ole kieltäneet ainakaan aiemmin hiihtämästä koska huoltavat ladut aamuyöstä kisailijoita varten ! Ja toki patikointi onnistuu ;)


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mökki varattuna ja hiihto onnistuu noilla kisaladuilla iltaaikaan , eivät ole kieltäneet ainakaan aiemmin hiihtämästä koska huoltavat ladut aamuyöstä kisailijoita varten ! Ja toki patikointi onnistuu ;)

        Mettäukkona osaisit laittaa tekstarin mulle ja tulisin viivana paikalle. Patikointi miejennksnssa jo tuttua, mettässä rymyäminen 🙂 jonkin ajan takaa...


    • Anonyymi

      Mikset kokeile Bumble sovellusta. Siellä voi myös hakea kaverimoodissakin. Varmasti joku innostuu.

    • Anonyymi

      Rukalla tankataan....ei jaksa enää hiihtää

    • Anonyymi

      Täällä olisi 52 vuotias sinkku nainen,asun Kuusamossa ja harrastan aktiivisesti urheilua ja patikoin mielelläni näissä upeissa maisemissa ! Rakastan myös seksiä mutta en hae aviomiestä tai poikaystävää, haluan säilyttää oman vapauteni!
      Seksissä tykkään kokeilla kaikenlaista uutta, kesällä esimerkiksi olin patikoimassa ja tapasin kaksi noin nelikymppistä miestä jotka olivat minun maun mukaisia suomalaisia perusmiehiä ja laavulle tulta viritellessä kysyin että kiinnostaisiko seksi, niin oli näkemisen arvoiset ilmeet molemmilla , ja oli muuten varmaan hyvä kokemus kaikille , itse ainakin nautin ja laukesin useamman kerran sillä tilanne oli niin kiihottava ! Eli etsin nytkin huomaavaista herrasmiestä ulkoilun ja seksin merkeissä, en sis tosiaankaan rahasta ,enkä myöskään ole valmis maksamaan siitä!
      Jos olet vielä yksin niin laitappa viestiä tai vaikka sähköposti ym kontaksti mahdollisuus !

      • Anonyymi

        Bumble 》Match ja pam olette löytäneet toisenne.


    • Anonyymi

      Joillekin toi panoseura toimii. Itselle ei kun en haluu jokapaikanhöylältä tauteja, en huonoa seksiä, tai pelkkää satunnaista tuttavuutta jossa elimiä hinkataan.

    • Anonyymi

      Ilmoittamasi aika on mennyt "umpeen" :)
      Kerro ihmeessä että miten valikoit henkilön ja minkälainen viikonloppu oli.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP jo 100 % suositumpi kuin persut

      Kertoo Hesarin uusin kannatuskysely. Demareiden kannatus on miltei tuplat verrattuna persuihinl. Suomen kansa ei selväst
      Maailman menoa
      253
      14409
    2. Valtavasti suomalaisia asunnottomina, mutta ei yhtään somalia

      tai muuta kehitysmaalaista. Mites tässä näin kävi? Tiedän hyvin, että esim. somaleita lentää ulos mm. Hekan asunnoista,
      Maailman menoa
      149
      3906
    3. PS ylivoimainen nousija myös HS:n gallupissa, SDP laskee taas

      https://www.verkkouutiset.fi/a/hs-gallup-sdpn-suosio-laskee-ps-nousussa/#0a7d2507 Ylivoimainen viime kuukausien nousija
      Maailman menoa
      129
      3755
    4. Kovia syytöksiä Stefan Thermaninsta.

      Jättänyt taas maksamatta kohuliikemies, hupparit ja muita ostamiaan tavaroita. On soiteltu liikkeestä ja Stefan iskenyt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      167
      1595
    5. En minä kyllä enää odota sinua

      Olet siellä sen harmaan kanssa. Niin, annoit minun nähdä lämpimät tunteesi siitä huolimatta. Se merkitsi kyllä paljon. O
      Ikävä
      31
      1565
    6. Totuuspuolueen johtaja Jaana "prinsessa Leia" Kavonius on vangittu

      Kavonius määrättiin jo keväällä 2024 poissaolevana vangittavaksi todennäköisin syin epäiltynä 13 vainoamisesta ja 24 kun
      Maailman menoa
      382
      1555
    7. Jos joku luulee että kaikki käy

      Sanon vain tämän. Minun kanssani ei neuvotella. Minun kanssani eletään tasavertaisesti. Jos se on liikaa, niin ovi rinn
      Ikävä
      49
      1306
    8. Ei ole rohkeutta tulla jututtamaan

      Voidaan me nähdä ja tervehtiä, sitäkin harvoin, mutta iso kynnys on edes mennä lähelle ja kysyä kuulumisia. Ymmärrät var
      Tunteet
      8
      1081
    9. Sakin hivutus - ilmiö

      Miten tuollainen tuollainen ilmiö kuin ”sakin hivutus” syntyy? Mitä syitä ilmiön syntymiseen tarvitaan? Onko sakissa jok
      80 plus
      47
      967
    10. Joka kolmas työtön on työkyvytön

      Viime vuonna työnhakuvelvoitteen ulkopuolella oli noin kolmannes työttömistä työnhakijoista. Huhheijaa, mihin suomalais
      Maailman menoa
      86
      900
    Aihe