Olin taas kuntosalilla

Anonyymi-ap

Ei paljon ollut hyvännäköisiä nuoria naisia.

19

132

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Niillä on varmasti paremmat salit jossain muualla. Taikka osasivat vältellä sinua ja käyvät eri aikaan siellä.

      • Anonyymi

        Mäki oon vasta 32 ja hekin ovat aikuisia.


    • Anonyymi

      Mutta oli kuitenkin 1-2 nättiä naista mutta nostelit nurkassa jotain 2 kilon punttia ja ujona et uskaltanut kysyä naisilta että mitä kuulu lähdetkö kahville. Sellaista se on ei miehet selvinpäin mene naisille juttelee. Mies tutustuu naisiin baarissa kun juodaan viinaa.

      T: viinamies

      • Anonyymi

        Mä en ollu siellä yksin.


      • Niillä naisilla kuulokkeet päässä ja keskittyneen näköisinä omiin reeneihinsä. Ei niitä mennä häiritsemään, kyselemällä sellaisia, joihin vastaus kuuluu: "minulla on poikakaveri". :)


      • Anonyymi
        PalstaRinssi kirjoitti:

        Niillä naisilla kuulokkeet päässä ja keskittyneen näköisinä omiin reeneihinsä. Ei niitä mennä häiritsemään, kyselemällä sellaisia, joihin vastaus kuuluu: "minulla on poikakaveri". :)

        Olin siellä kaverin ja hänen kaverinsa kanssa. Se on ollut ilmaista kello 15-20 maanantaista tähän päivään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mä en ollu siellä yksin.

        Silti olisit voinut mennä jonkun kivan naisen luokse ja sanoa päivää paviaani lähtisitkö kahville tai banaanille


    • Anonyymi

      Kuulokkeet päässä nostaa lyijyä heh, ovat siis menemässä johonkin musiikkivideoon omaan sellaiseen istagrammofoniiin?

    • Kannattaa laittaa viinaa urheilujuomapulloon ja hörppiä naiset kauniiksi.

    • Anonyymi

      Menet sanomaan jollekin naiselle: Terve!, nainen vastaa sanomalla: olet Sairas!

    • Anonyymi

      Ei ne näteimmät ja herttaisimmat kuntosalille mene. Terv. Nuuskunen 🦔

      • Anonyymi

        Niin! Hyi että miten vastenmielinen on liikkuva nainen!

        Sängyssä löysäreikäinen laihaläski on ainoa oikea aito nainen ja kaikki miehet on pohjimmiltaan nekrofiilejä!

        Näin on.


    • Anonyymi

      En nähnyt kenenkään olevan paljain jaloin.

    • Anonyymi

      Niin oli. Onneksi olen masokisti. Muuten se kaikki alleviivaus ja huutomerkit olis kai hieman..

    • Anonyymi

      Vanulappu-Rock, silmalappu-Rock.... eikös nuo ole jotain vanulappu pehmoiset jtutjotain tyttöjen meikkijuttuja jotain jos poistaa meikkejä tai sellaista kai ovat.

    • Anonyymi

      Itse pistäydyin salilla vain vähän aikaan. Rupes maha oireilee niin piti lähteä mäkeen. Ei pitäisi litkiä vettä siellä.

    • Anonyymi

      Ehkä väärä aloitus,mutta mitä naisten päässä liikkuu, varsinkin vanhempien eli miksi ottaa huulitäytteet.Ne on rumat ,eli miksi naiset luulee että mikkihiiri huulet on seksikkäät.Mitä mieltä ootte

    • Anonyymi

      Minä en ole voinut jumpata nyt pitkään aikaan, käsi kipeenä. En salilla käy kylläkään ennenkään vaan kotikutoisesti.

    • Anonyymi

      B3 vitamiinit eli beeta-miehet käiyvät saleilla, ovat "wanna be arnoldd" hheh, kuin tuossa elokuvassa Lamborghini, kannattaa katsoa historiankin vuoksi sovceltuu myös tytöillekin tuo elokuva joka on huono muuten.

      Ferrarin kun omistaa näkee heti että hän on "haluaa olla jotain mies", mutta jos omistaa Lamborghinin, hän on jo, ei tarvitse haaveilla kuin Ferrarien omistajat :;D

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      217
      5255
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      43
      4600
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      16
      3222
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      271
      3165
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      168
      3089
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      58
      2641
    7. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      62
      1989
    8. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1959
    9. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      88
      1944
    10. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      24
      1849
    Aihe