Huonostihan tuossakin tulee taas käymään. Kuulostaa historiasta jotenkin niin tutulta kuviolta!
Putin-jugend - uusi uljas venäläinen sukupolvi
35
302
Vastaukset
- Anonyymi
Putte laittaa tarhaikäiset kohta etulinjaan, toki poikain napojen pussailu puten pitää suorittaa ensin.
- Anonyymi
Mikähän siinä on, että nuo diktatuurit etenee aikalailla saman kaavan mukaan?
- Anonyymi
Minä jo luulin että Aatun ja Stalkun touhuista olisi otettu opikseen. Mutta ei.
Unohtui ettei venäläiset ole vieläkään vapautuneet heidän sisäisestä kolonialismista kuten vaikka Afrikan ja Aasian maat vapautui luokkaa 70-vuotta sitten. - Anonyymi
Diktaattorit ovat useimmiten mielikuvituksettomia.
- Anonyymi
Saksassa oli sotien jälkeen kova homma muuttaa ne aivopestyt Hitler-judendin jäsenet takaisin yhteiskuntakelpoisiksi. Samoin tulee käymään Venäjälläkin.
- Anonyymi
Heil Putin huutavat Putin-nuoret ja marssivat käsi ojossa murhaamaan naapurimaiden asukkaita. Läpimädän terroristivaltion sairasta sakkia.
Ainoa kansa Euroopassa joka ei halua rauhaa, vaan haluavat vain sotia ja tappaa muita kansoja. Kaikki muut kansat haluaisivat vain elää rauhassa, mutta venäläiset moraalittomat sontaläjät haluvat vain sotaa ja tappamista. - Anonyymi
Putin kaipaa aivotonta tykinruokaa joukkoihinsa. Papparainen haluaa tapattaa maansa nuorison.
- Anonyymi
Jo lapsena vedetään sotilasunivormu päälle että opitaan velvoitteet johtajaa kohtaan!
- Anonyymi
Ryzzien ZZ-joukkojen paraatimarssijoillakin jalka nousee kuin SS-miehillä konsanaan.
- Anonyymi
Suomi-jugend hosuu puukkoineen torilla, kun pitäisi mennä Ukrainaa pelastamaan.
- Anonyymi
Natsit ovat natseja ja Putleria tyylipuhtaampaa natsia ei olekaan. Kaikki tekonsa suoraan oppi-isänsä Hitlerin käsikirjasta keskitysleirejä myöten.
- Anonyymi
Heil Putin!
- Anonyymi
Heil Putin, meil Marin!
- Anonyymi
Mutta onko Putin-jugendilla hyvää marssia, minkä tahtiin nostaa jalkaa? Hitler-jugendilla oli!
- Anonyymi
Tänään taas muutama entinen Putin-jugend-aktiivi vähemmän. Hyvä niin!
- Anonyymi
Putin-jugend on yhtä sokeaa aivopestyä porukkaa kuin Hitlerin vastaavat aikoinaan
- Anonyymi
Euroopassa ei ole voimaa eikä taitoa vastustaa Virheet ovat alasajaneet
puolustuksen ja energiantuotannon kohta ollaaan suur venäjää koko manner- Anonyymi
Joka maassa on niitä, joilla on voimaa ja taitoa. Varmasti myös niitä joilla ei ole.
- Anonyymi
Jugendille tulee mamuskaa ikävä Ukrainan jääkentillä.
- Anonyymi
Käyköhän Putin jugendeille samoin kuin Aatun vastaaville aikoinaan? Eli tulee itku pitkän ilon jälkeen!
- Anonyymi
Putininkin mielestä nuoret kuuluvat valtiolle.
- Anonyymi
Hitler-jugend ennen ja Putler nashi-jugend tänään!
Aate yhdistää näitä kahta natsia. - Anonyymi
Neuvostoliitto kopioi aikoinaan Hitlerin marssityylin, jossa jalka heilahti tosi korkealle suorana. Monta muutakin juttua kopsattiin natsi-Saksalta.
Mutta tämän päivän Venäjän diktaattori Putler on kopioinut ihan kaikki juttunsa Aatun natsisysteemistä!
Ei sentään tavaramerkkiä eli hakaristiä, mutta sen paikalla on jämäkästi natsi-Venäjän tavaramerkki Z.
Natsi-Aatulle kävi lopulta niinkuin diktaattoreille tuppaa käymään. Kuinkahan loppuu natsi-Puten aika? - Anonyymi
Kun tässä katsoo Ukrainan kansan hyväksi järjestettyä konserttia ja siinä ohessa näytettyjä sodan aiheuttamia tuhoja, niin ei millään voi käsittää sitä pahuutta, mitä Venäjä edustaa!
Meidän itänaapurimme on äärimmäisen pahuuden edustaja, natsi-Venäjä!
Kunnia Ukrainalle ja häpeä Venäjälle! Voitto Ukrainan urhealle kansalle ja tappio natsi-Venäjän Kremlin paholaisten harhaan johtamalle kansalle! - Anonyymi
Putin on kaikkien venäläisten isähahmo. 🤣
- Anonyymi
Luoja ihmisiä tuollaisista "isistä" varjelkoon.
- Anonyymi
Venäjä on natsivaltio aivan Hitlerin mallin mukaan.
On Putin-jugendit, on väestö, joka pitää hävitttää ( ukrainalaiset), on gestapo-väkeä vastaava fsb-väki, on kansalaisoikeudet poljettu alas, on hakaristiä vastaava Z-tunnus, on slaavilaisuuden ylistys, ( paitsi ukrainalaiset)
on rajatonta valtaa nauttiva diktaattori, jonka hulluus laittaa valehtelemaan kansalle aivan pöhköjä juttuja. - Anonyymi
Sellaista ei ole olemassa kuten Putin-Jugend.
Omaa keksintöäsi on.- Anonyymi
Googleta ja hämmästy.
- Anonyymi
Kyllä on luupää!
Kyseessä on nashi-nuoret! Suomennettuna natsi-nuoret!
Venäjällä on aivan täydellisen suvereeni natsimeininki!
- Anonyymi
Venäläiset nuoret taas esillä. Fasistien sukupolvi nousee Venäjällä.
- Anonyymi
Tänään on noin 200 000 Putin-nuorta vähemmän kuin kaksi vuotta sitten.
- Anonyymi
Viimeisimpien tiedustelutietojen mukaan Venäjä hyökkää jo pian kaikkialla läntisten rajojensa yli!
Suomen suunnalle on varattu 2000000 valikoitua junarmijalaista!
Kymmenisen tuhatta junarmijalaista on jo solutettu Suomeen valmistelemaan tukikohtia ja tiedustelemaan.Valtaosa heistä on tuotu sukellusveneillä öisin Kolera-altaaseen tai Turun saaristoon.Pojat liikkuvat kaupungeissa aiheuttain järjestyshäiriöitä,selvittäen sotilashenkilöstön osoitteita ja valmistellen sabotaaseja.
Tyttöjen erityistehtävä on houkutella suomalaista sotilashenkiköstöä runsaalla vodkamäärällä ja naisellisilla suloilla.Heidän varusteisiinsa kuuluu feminiininen kondomi,jonka he kykenevät asettamaan huomaamatta muutamassa sekunnissa.
Tällä kondomilla he levittävät kauhistuttavan tehokkaasti Venäjällä antibioottiresistentiksi kehitettyä aasialaista hevoskuppaa.Tämä tauti saa pallit kutistumaan ja irtoamaan ja henkisen suorituskyvyn laskemaan idiotian tasolle,jolloin henkilöistä on enää toimimaan vain Kokoomuksen ministereinä. - Anonyymi
Putin tekee kaikkensa viedäkseen Venäjän 80 vuotta taaksepäin. Oudointa tässä on, että ihmiset sallivat sen.
- Anonyymi
Jokohan ensimmäiset aivopestyt alkavat olemaan tykinruokaiässä?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 455851
- 485346
- 483718
- 143675
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise963346- 313126
- 592884
- 572740
- 532400
- 381854