Ja taitaa olla 2007 ja ylöspäin d4d koneet kyseessä silloin vai ?
Hiacen ikiliikkuja moottorin tyyppi?
6
177
Vastaukset
- Anonyymi
Päin vastoin alle 2002 ja 2,4TD kone on se ikiliikkuja.Ei mitään turhaa ja manuaalinen pumppukin ei ajotietokoneita sun muita.
- Anonyymi
Kyllä. Ja 2.4 d vapaastihengittävällä pääsee vielä pidemmälle. Maailmankaikkeuden ääriin.........
- Anonyymi
D-4D on Toyotan yleisnimitys merkin dieseleille. Jopa niin, että Proacesta löytyvä Stellantiksen Hdi on Toyotalla nimetty D-4D:ksi.
- Anonyymi
Aasian suunnalla tehdään edelleen pystykeulaista hiacea sekä myös vinokeulaista uuden korimallin hiacea. Niissä molemmissa on vielä nämä vahvat moottorit täyttäen euro5 päästönormit. Mutta ilmeisesti ei riitä tänne urpounioniin.
- Anonyymi
Eivät varmaan läpäise eurooppalaisia törmäystestejä ja muita turvallisuusmääräyksiä.
- Anonyymi
Eihän tänne kehitysmaa versiot riitä. EU on edelläkävijä, ja täällä on tiukat päästörajoitukset kaikille ajoneuvoille. Siihenhän se Ladankin tarina Eu:ssa loppui. Edes Venäjälle valmistettuja länsiautoja ei saa myydä EU:ssa. Nyt ne makaavat varastoissa viennin tyssättyä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olit niin lähellä
Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa1185141Kun me näemme taas
Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen332802- 352651
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺302438Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭221710- 1181637
En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä101580Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle231314Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli101188- 961187