90 päivää morsiamena ohjelma

Oon katsellut niitä ohjelmia mutta miehet on aika pahoja ja eivät kohtele naisia hyvin.
1194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

No eipä ne naisetkaan läheskään kaikki kovin hyvin miehiään kohtele. Tietenkin tollaset ohjelmat leikataan aina mahdollisimman dramaattisiksi, että kuka siitä totuudesta tietää.

Äänestä
  • 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

    😋 ­­­N­­y­­­m­f­­­o­­­m­­­a­­a­­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17676604x

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Täh? Katotaanko me samaa sarjaa (oon koukussa siihen). Siinä kyllä naiset ei kohtele miehiä hyvin.
-nainen

Äänestä

Jotain jaksoja olen katsonut ja siinä joku naiselle ei kelvannut 20 tonnin sormus vaan piti olla kalliimpi ja paljon rahaa olisi pitänyt kuluttaa naiseen. Riitoja tuli ja nainen ärsytti miestä ja naarmutti sen autoa ja heitteli kännyköitä hajalle. Todella kamala nainen. Muutenkin riitoja siinä lähes jokaisella parilla. En itse kelpuuta mitään riitaisaa naista.

Äänestä

Mitä rumempi musta mies kuin riihipiru niin sen makeammasti kelpaa valkoisille naisille.

Äänestä

Ei tällaisilla ohjelmilla ole mitään tekemistä todellisuuden kanssa. Ne ovat KÄSIKIRJOITETTUA 'viihdettä', jolla tehdään rahaa. 🌹👀

Äänestä
  • Höh, kaikilla epätosi ohjelmilla kuten myös paritusohjelmilla on kova ja kylmä yhteys todellisuuteen, raha, kuten itse kirjoitit. Myös paritettavat tienaavat. En ole seurannut näitä(kään), mutta aina kun joku paritusohjelma vilahtaa kanavia selatessa niin niissä on esiintynyt rumapainoisia ja/tai rumamuotoisia naisia.

    Äänestä

Angela ja Michael olen sitä mieltä että Angela olisi ollut sellaisena kuin oli vaikka hänellä oli ylipainoa. Muistaakseni Michael sanoi yhdessä vaiheessa että ei halua että Angela menee leikkaukseen. Hän sitten kuitenkin meni.
Se oli hänen päätöksensä mutta minun mielestäni hän olisi ollut hyvä sellaisena kuin on.

Äänestä

kukahan tekee vappuajelu-törmäyksen tänä vuonna kuin teki se joku mustalla mersulla poliitikko täyttä vauhtia ihmisten päälle ja karjui että paholainen jätä minut rauhaan.

Äänestä
  • Toivottavasti ei kukaan. Hän taisi olla pahoja henkiä täynnä tai mielenterveys ongelmia ainakin oli koska teki niin typerän teon.
    Siinä olisi voinut loukkaantua moni ihminen ja käydä todella huonosti.

    Äänestä

tuollainen tosiaan kun yleensä aina käyttävät puudutuksessa jotain kokaiinin johdannaista, niin tulee höperö olo itsellekin noin 4 tunniksikin, mutta niin pqarempi poistaa se kipu ja potilaan kärsiä höperöstä olosta vähän aikaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oon katsellut niitä ohjelmia mutta miehet on aika pahoja ja eivät kohtele naisia hyvin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu