Ikuiset naisdeittailijat

Anonyymi-ap

Kysymyksenä miehille mieheltä.

Mikä teillä on ollut ennätys naisesta vuosina jonka tiedätte naisen olleen deittipalveluissa? Oma kokemukseni naisesta on 9v. Siis aikanaan tapasin, hän kertoi ja sen jälkeen nähnyt näissä paikoissa.
Tää on näille monille pelkkä harrastus. Tosin olkoot. Skippaan ko tapaukset joten ei se minua haittaa.
Mietityttää että montako miestä siinä ajassa on ollut kuvioissa mukana.

2

256

Äänestä

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      1. Jotain saman tapaista kohdalleni treffit24 osunut muutamia naisia 9sää vuotta. Oliko jokainen 5 - 15ta miestä yrittänyt tositarkoituksella sänkynkin kautta. Olisin voinut tavata mut en. Nyt mainittuja naisia ei ole näkynyt vähään aikaan treffit24llä, ehkä kuollut. Toisinaan osa näistä naisista yrittää salata itsensä blokkaamalla välittömästi ennestään tutun mieshenkilön. Uusi nicki ja Irmahan se sieelää haussa on.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      109
      2240
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      853
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      825
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      796
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      528
      737
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      67
      661
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      650
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      590
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      561
    Aihe