Mikä ois suhteellisen halpa mutta toimiva itseruskettava voide ja onko niistä ees mitään apua vai meneekö vaan rahat hukkaan?
Rusketusvoiteet
tipi
4461
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mä ostin Nivean Self Tan Lotionía ja olen laittanu sitä nyt pari kertaa ja olen tulokseen tyytyväinen.Hintaki oli ok,eli halvimmasta päästä.Vinkkinä vaan,että jos epäröit alussa,niin kandee sekottaa sitä itseruskettavaa vartalovoiteeseen(yks osa voidetta ja yks osa itseruskettavaa)niin rusketuksesta ei tule heti alussa niin voimakas ja kun kunnolla levität niin siitä tulee tasasempiki.
Paljonko se tarkalleen makso ja millanen puteli että tietää kaupasta ettiä...?
Pullo on semmonen "rusehtavan oranssi" ja siinä lukee aika isolla,että Nivea Sun Caring Self Tan Lotion.Näyttäs olevan jonkinlainen pieni auringon kuvakin kyljessä.Hinta oli muistaakseni 7€,mut saattaa vaihdella jonkun verran riippuen kaupasta.
Täältä löytyy: http://ambra.fi/tuotteet/