Olisi erittäin mahtava jos tietäisi ennestään joitain tyyppejä jotka raahaavat itsensä provinssiin kesällä... =) meiliä voi pistää tai kirjottaa tänne =) jos huvittaa [email protected]
Provinssiin meniöitä kaipaillaan...
spooky.baby
91298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
yksinkö olet menossa? mulla on lähtö vielä harkinnan alla. kavereita ei festarit kiinnosta enkä tiedä "uskallanko" lähteä yksin kun en ole festareilla koskaan ollut. kovasti tekis kyllä mieli lähteä :)
Jos et ole koskaan aikaisemmin käynyt festareilla, kannattaisi ekana käydä josain pienemmillä, jotta tietää kuinka festareilla käyttäydytään, ja kuunnella kokemmuksia ja neuvoja niiltä henkilöiltä jotka ovat käyneet aikaisemmin, mutta pidä yksi asia mielessä sen että, huolehdit rahoista ja itsestäsi (rakastelu tilanne ja kondomi pakollinen)
juu yksin olen menossa...kaksi lippua mutta toiselle ei ole käyttäjää.(vielä) =)
Taas provinssiin =) Joka vuotinen "perinne".
Mies 22
Aivan 100% varmasti meen provinssiin!!! En jäis mistään hinnasta pois
ota mut mukaa :)
:) eipä sitä tiiä vaikka ottasinkin
Tarkoitukseni olisi että tutuistui joihinkin ihmisiin ennen festareita..
Vaikka yksin festaroimaa lähtisitki nii et sielä tuu yksin olemaan,jos et sitte kökötä koko vloppua omassa teltassa.Tosin sinnekki voi joku yrittää tulla sua jututtamaan :) Festareilla ei oikee voi olla yksin vaikka yrittäski!!