Nuorten naisten seuraa?

Anonyymi-ap

Tahtoisin toteuttaa ennen pyöreitä vuosia yhden fantasiani, urheilullisen ja hoikan nuoremman naisen kanssa. Ajatuksissa on täysi-ikäinen ja sellainen kiltin naapurintytön olemukseen istuva nuorempi nainen, ei siis mikään ammattilainen. Kokemattomuuskaan ei haittaisi, koska olisin se aktiivisempi osapuoli. Mikähän olisi paras sivusto edetä?
[email protected]

13

810

Äänestä

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Haluat siis olla pe da ri?

    • Anonyymi

      Jos se pyöreitä on tyyliin 100 v., niin älä pappa rupee, käy huonosti.

    • Anonyymi

      Sellasta oikeaa naapurintyttöä tuskin tuohon mukaan saat. Että etsi sellasen, joka suostuu esittämällä tuon sun fantasiasi toteuttamaan.

      • Anonyymi

        Ja siis kyllä rahalla saa. Ei tarvitse suoraan täysammattilaista etsiä, vaan kyllä rahalla monelle muullekin kelpaa.


    • Anonyymi

      Jätähän pappa ne teinarit ja alle kolmekybäset suosiolla rauhaan.

    • Anonyymi

      Wille! Lopeta jo!

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Rahalla saa ja hevosilla pääsee. Orkkuja kaikille!

    • Anonyymi

      Voi, ennen kuin täytän 70 v., haluaisin jonkun hoikan, urheilullisen, nuoren, hyvännäköisen miehenbkiihkeää seuraa. Mutta mahtavatko ne suostua??

    • Anonyymi

      "Kokemattomuuskaan ei haittaisi, "

      Neitsyys itse asiassa haittaa ja suuresti, siinä ei voi temmeltää ollenkaan yhtä kiihkeästi, kuin sellaisen tytön kanssa jolla jo on pikkuisen kokemusta.

      Mene reippaasti striptease-klubille ja valitse tyttö. Siinä äärimmäisen yllättävässä tilanteessa että hän ei olisi kiinnostunut "fantasiastasi", hän ei tee sinusta rikosilmoitusta, vaan ohjaa sinut lempeästi sellaisten tyttöjen pariin jotka hyväksyvät perversiosi.

      • Anonyymi

        Klubeja on kaikkialla pitkin Suomea ja maailmalla. Helsingissä on kolme tunnettua hyvää klubia. Minä kohtasin nykyisen palveluntarjoajani klubilla, ja hänen kauttaan kaksi varatyttöä.


      • Anonyymi

        Eikö ole, vai etkö löydä (netistä)? Taksikuskit tietävät -varmasti-, istahda tuhdolle mutteriveneeseen, ja sano että "tyttöjä". Jos on hämäräperäinen kuski niin räplää 20e seteliä sormissasi samalla.


    • Anonyymi

      Thai-hierontapaikkoja löytyy ihan joka paikasta. Vai luulitteko, että siellä tarjotaan hierontaa?

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      108
      2227
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      843
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      47
      818
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      776
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      518
      725
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      625
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      590
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      561
    Aihe