Nyt on vähän haastavat vihjeet, mutta silti mahdollista, että joku tunnistaa.
- En muista biisistä muuta kuin siinä on tosi tarttuva SAKSOFONI. Siis ei varmaan oikea saksofoni, vaan syntikalla soitettu saksofoni. Foni kuuluu alussa ja välisoittoina.
- Kyseessä eurodance musiikkityyli.. Ei mitään rokkia, eikä perinteistä bändimusaa.
- Missään muussa ysäri / eurodancebiisissä en koskaan kuullut saksofonia, joten on mahdollista tunnistaa!
- Saksofoni soittaa kuviota "Tiii-titti-di-didi-dii... titti-di-didi-dii"... Oikein "raju" ja tarttuva saksofonikuvio kyseessä.
Mikä ysäri disco/eurodancebiisi?
Anonyymi-ap
2
464
Vastaukset 2
sori... ehdinkin löytyy jo vastauksen muualta, heti julkaisun jälkeen... Epic Sax Guy...
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17695884U
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392361
- 47813
- 59804
Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää223647Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne81587T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin7569- 47548
- 62532
Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k16524- 42520