Veroparatiisi-vartiointiliikkeet verotukseen ja yhteiskuntavastuuseen

Anonyymi-ap

Pörssirikollismafioitten johtama Suomi, on luisutettu Venäjääkin korruptoituneemmaksi, korruptiopoliitikko-pörssirikollisten YKSIPUOLUEJÄRJESTELMÄKSI, jossa ihmisoikeuksiakin ehdotetaan jo rahalla ostettaviksi.

https://keskustelu.suomi24.fi/t/17697987/ek-yle-pilkkaa-vartijoiden-murhaamaa-nuorta-naista#comment-118456968

https://keskustelu.suomi24.fi/t/17698000/murha-ei-ole-quotelvytysquot-eika-siita-ilmoittaneet-ole-vastuullisia

https://www.hs.fi/kaupunki/art-2000009313168.html

Korruptiopoliitikko-pörssirikollisten, jotka murhaavat eläkeläisväestöämme, köyhyyteen oikeusturvattomaksi, Veroparatiisi-sote-IHMISKAUPAN orjiksi pakottamalla, lopettakoot välittömästi tekopyhän ja kaksinaamaisen "järkytyksen" esittämisen, kun ette edes tiedä, mitä järkytys tarkoittaa.

https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/vartijat-kavivat-kiinni-kauppakeskuksessa-riehuneeseen-henkiloon-espoossa-han-huusi-selkeasti-ettei-saa-happea-kuoli-elvytyksesta-huolimatta/8607676

Aina pitää tehdä ilmoitus, kun heikompien päälle käydään, univormujen takaa, tai ilman. Se on kansalaisvelvollisuus puolustaa jokaisen Suomen kansalaisen ihmisoikeuksia.

6

472

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kataisen ja Sipilän hallitukset suosivat näitä maahantulija yrityksiä,. Myös terveydenhuollossa.. ja Persut kannusti myös..!!!!!

      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        💋 ­­­N­­­y­m­­f­o­m­a­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17698044F

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Kauppakamari-niminen veroparatiisi-pörssirikollismafioitten yhdistys uutisoi, jo muutama vuosi sitten, että PetosKokPersRkpKeSdpVihrjne:n tavoite, on rasismikortilla tuoda mahdollisimman iso maahanmuutto, ulkomaista halpatyövoimaa veroparatiisiyrityksille, yritys-maatalous-kulttuuri-korona-sähkö-ym muhkutukien, siirtelemiseksi pörssirikollismafioille verokeitaisiin.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/14453980/porvarihallituksen-jaatavaa-kyytia

    • Anonyymi

      Yksi tapettu, videolla näkyvät vartijat ovat vapaalla. Mikä muu työasu oikeuttaa tekemään henkirikoksen. Viisi vartijaa pärjäsi yhdelle naiselle vaativan koulutuksensa ansiosta.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Murhaajat vastaavat oikeudessa vapaalta ja saavat pienen sakon.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan

      Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs
      Ikävä
      48
      1281
    2. Maskuliininen herrasmies

      Tekee aloitteen. 🌸
      Ikävä
      158
      1097
    3. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      61
      977
    4. Kiinni on siekkilän yliajaja

      Eilen illalla saatu kiinni Varsinais-Suomessa tämä henkilö.
      Mikkeli
      8
      762
    5. Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"

      Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli
      Maailman menoa
      180
      761
    6. Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.

      Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää
      Ikävä
      27
      756
    7. Ollaanko me tyhmiä mies?

      Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä
      Tunteet
      51
      741
    8. Näyttävin pariskunta

      Ketkä lie tällä kylällä kääntää päät?
      Suomussalmi
      11
      739
    9. Kannattaako kaikki Abrahamilaiset uskonnot jättää?

      Ja seurata jotain ihan muuta?
      Hindulaisuus
      346
      718
    10. Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla

      Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      675
    Aihe