Soitinrakennusta

Kuulemani mukaan on uusi laatusoitinten tekijä astunut remmiin. Hän maalailee miranoolilla Squiereita ja pulttaa niihin halpiskauloja. Hinnat tuossa vähän toisella tuhannella.
Kun saisi katalogin jostain, voisi tutustua. Käsityönä tehdyissä soittimissa säilyy arvo.
499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kelpaa niihin logo raapia.

Äänestä

Se on suunnilleen samaa hintaa sitten kuin Nevalaisen tarvikeosista kokoamat kepit.

Äänestä

Suomessa on muutama harva kitaranrakentaja joita maailman huippumuusikot kuolaavat ja kumartavat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuulemani mukaan on uusi laatusoitinten tekijä astunut remmiin. Hän maalailee miranoolilla Squiereita ja pulttaa niihin halpiskauloja. Hinnat tuossa vähän toisella tuhannella.
Kun saisi katalogin jostain, voisi tutustua. Käsityönä tehdyissä soittimissa säilyy arvo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu