Kyliellä rintasyöpä

Luin just mtv3:n tekstikanavalta viihdeuutisista että Kylie Minoguella on todettu rintasyöpä. Kiertue peruttu ja syöpähoidot alkavat heti.
2312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ikävä uutinen. Toivottavasti löysivät ajoissa ja kaikki kääntyy vielä parhain päin =\

Äänestä
  • sen jo kauan ennen kun se Suomen mediassa kerrottin. (MG thank, you darling) ja laitoin Kylien viralliselle foorumille tervehtymistoivotuksenkin vaikken fani ookkaan.
    http://forums.kylie.com

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vinha kirjoitti:

Luin just mtv3:n tekstikanavalta viihdeuutisista että Kylie Minoguella on todettu rintasyöpä. Kiertue peruttu ja syöpähoidot alkavat heti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu