Ministerit ohjaa Suomea paniikista käsin

Kun kyselytuntia seuraa äänettömällä niin havaitsee paniikin silmissä ja käsien huitomisessa.

Suomen metsät ovat lähes euroopan parhaat mutta koska ministerillä on henkilökohtainen paniikki niin hän uurastaa maailman pelastamiseksi ja Suomen kansan tuhoamiseksi.

Turhaa työtä koska maailma ei pelastu tuholta. Pahuus tuhoutuu vaikka kuinka paniikissa yrittäisivät sitä pelastaa.
566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pellet muistuttaa että sote palvelut ovat yhteiskunnan kulmakivi.

Mä kun luulin että sortuminen tapahtuisi joskus tulevaisuudessa mutta tuo "kulmakivi" on jo nyt murusina kaatopaikalla.

Äänestä

Säälin tuota Sannaa joka on antautunut saatanan palvelukseen ja se alkaa näkyä jo ulkonäössäkin.
Ne pedot jotka häntä alussa kehuivat kääntyvät pian häntä väheksymään kun ovat kaiken hyödyn Suomen ryöstämisestä saaneet.

Äänestä

Joku kysyy "miten kuvittelette että kotitaloudet selviävät tästä kaikesta?"
Ei pedot kuvittele koska niiden TARKOITUS on tuhota ja raadella.

Äänestä
  • Ei Sanna haluakaan että kukaan selviää tästä hänen kurimuksestaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ei Sanna haluakaan että kukaan selviää tästä hänen kurimuksestaan.

    Ei niin koska se tekee juuri niin kuin globalistiryöstäjät käskee.
    Mutta ne paholaiselle omistautuneet ylimmät julmuudet eivät välitä Sannastakaan vaan tulevat hänetkin pettämään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun kyselytuntia seuraa äänettömällä niin havaitsee paniikin silmissä ja käsien huitomisessa.

Suomen metsät ovat lähes euroopan parhaat mutta koska ministerillä on henkilökohtainen paniikki niin hän uurastaa maailman pelastamiseksi ja Suomen kansan tuhoamiseksi.

Turhaa työtä koska maailma ei pelastu tuholta. Pahuus tuhoutuu vaikka kuinka paniikissa yrittäisivät sitä pelastaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu