https://rumble.com/v211rmo-2010-australian-x-factor-winner-altiyan-childs-exposes-freemasonry.html
Australian X-Factor voittaja kertoo vähän tuntojaan, kun on kuulunut sisäpiiriin, mutta omaa oikean moraalin.
Pitkä video. Kun kattoo jo tunnin niin saa olennaisen, jos ei jaksa kattoo enempää.
Australian X-Factor voittaja kertoo vähän tuntojaan, kun on kuulunut sisäpiiriin, mutta omaa oikean moraalin.
Pitkä video. Kun kattoo jo tunnin niin saa olennaisen, jos ei jaksa kattoo enempää.
Vastaukset 35
Vanhimmat
Voin taata ja alleviivata ettei kukaan katso tuota paskaa viittä sekuntia enempää.
Meikä katto ja oli aika uskomaton juttu ja kuvastaa hyvin nykymaailmaa.
Kyllä katsoin, eniten harmitti että myös Ohukainen ja Paksukainen oli näyttämässä noita silmä- ja hiljaisuus -merkkejä, en olisi kuvitellut että nekin kuuluu tähän "saatanan uskontoon".
ajattelen että en ymmärrää enklantia- ja siis kommentit on huuhaata?
Suomenkielellä asiasta kerroyaan tässä
https://biblescienceforum-com.translate.goog/2021/05/24/x-factor-winner-altiyan-childs-exposes-freemasonary/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=fi&_x_tr_hl=fi&_x_tr_pto=sc
SALALIITTOTEORIA:
tuo julkkis puhuu vapaamuurarietsa mm viihdejulkkis-kuvioissa.
Julkkiksen sukunimi suomeksi on lapsi- ja siis hakusanoissa täyttää hakutukolkset jos joku etsii vapaamuurarien lapsiinkohdistuvaa rikollisuutta?
https://ik-ptz.ru/fi/diktanty-po-russkomu-yazyku--5-klass/masony-poklonyayutsya-satane-illyuminaty-i-masony-raznica-i-shodstva.html
SALALIITTOTOTUUS;
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17715366/saatanan-aineellisia-portteja-maailmassa--tietokone-ydinvoimalat-ja-cernin-atomi-tutkimuslaitos
https://www-reddit-com.translate.goog/r/AHomeForPlagueRats/comments/rq0g2z/adrenochrome_expert_peter_nygard_asked/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=fi&_x_tr_hl=fi&_x_tr_pto=sc
mitäs sitte tuumaatte suomen asioista:
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17273347/vahingossa-kuultua
ja kokoomuksesta:
https://saaranetto.wixsite.com/jennihaukio/blank
Kokoomus on yks saatanallinen globalistipuolue, joka haluaa tuhota Suomen, jotta puolueen pienet piirit ehkä saisi jotain nannaa globalisteilta (huomatkaa ehkä).
Mutta vasemmisto on ihan samanlainen myyrä. Se on syytä tajuta ja muistaa.
ALOITUKSEN VIDEO SUOMEKSI TÄSSÄ:
https://www.bitchute.com/video/SNc93plvvX93
X-Factor voittaja Altiyan Childs kertoo
X-Factor= X-tekijä, eli 'tuntematon tekijä'
Stan ja Ollie kuolivat jo kauan sitten. Mihin kulttiin ne kuului?
HOLLYWOOD-KULTTIIN, pahvi !
Paksumpi viiskyt ja ohuempi kuuskytluvulla.
No kerrohan viisaampi mikä on Hollywood kultti ja mitä ne teki? Raiskasi ja palvoi saatanaa?
kuka on hollywood?
http://nwohavaintoja.blogspot.com/search/label/hollywood
Madonna ilmeisesti myös lopettanut adrenokronin käytön. Ex Beatle Ringo Starr (82) menisi hyvin 60 vuotiaasta. Nuoren näköinen ja oloinen. Saman yhtyeen Paul McCartney (80) sen sijaan näyttää hyvinkin ikäiseltään. Eli onko Ringo mukana myös tässä kultissa??
Niihän L & H kuoli jo kauan aikaa sitten, mutta eihän tämä saatanan-muurarien-kultti olekaan mikään uusi juttu, jo 1700-luvulta asti ainakin ollut olemassa, ellei kauemmin?
Missä voin liittyä hollywod kulttiin ja saako sieltä etuina ilmaisia leffalippuja?
Lähes kaikki Hollywood tv ja viihde olennot ovat satanisti kulttiin kuuluvia ja kloonatyuja huipulla. Pedofiilejä raiskareita huume addikteja.
Elokuvissa olette nähneet pahoja ihmisiä pääosissa esim Hanks,Spacey,Witherspoon,Cruise,Clooney,Streep,Pelivuori,Tarantella,Damon,Willis,tyttökultien Rose,Ellen,Oprah..Celine,Madonna,kaka biologisia miehiä useat naisen esiintyvät Celeron Diaz,Julia R...
Ei sinne tavikset kelpaa. Mee Hollywoodiin ja rupee vaikka huippu näyttelijäksi niin sitten voit päästä tai sut pakotetaan liittymään.
Kun en hirveesti lontoota osaa, niin mitä siinä sanottiin noin tiivistetysti?
No siinä on pitkiä pätkiä missä ei puhuta mitään vaan näyttää julkisuuden henkilöitä, niin viihde artisteja kuin poliitikkoja, joilla on kaikilla näitä v-tun silmä, 666, shh- hiljaa käsimerkkejä, lisäksi käsi takin taskussa ym.
Minusta ihan typerää ja lapsellista touhua. Mutta vissiin ei pysty maailmanlaajuisesti menestymään esim. artistina jos ei tähän kulttiin sitten liity ja tee lie mitä rituaalia ensin.
Sanna vapaamuurari?
Saattaa hyvin olla. Eihän ton videon mukaan huippupaikoille päästä ilman vapaamuurarijäsenyyttä.
Ehkä maailmassa on naisille joku johtoloosi. Joka on jonkun miesloosin alainen huoraamispaikka
Sannan kädet aina samassa asennossa kuvissa. Sormet kevyesti lomittain. Vaatteissa monesti iso silmä. Varmoja muurarimerkkejä. Demarius ei merkitse mitään. Se on vaan kuori. Nyt on päästy isoon kelkkaan. Hintana vaan on se sielu. Sillä muurarit palvoo itse vihtahousua.
Minullakln on aina kädet samassa asennossa kun rapsuttelen pallejani olenko siis vapaamuurari?
Madonnan vaatteissa myös
Symboleja
Sama iisebeli myös olisi
Sytyttänyt Valkoisen Talon
Tuleen kumma ettei häntä
Vangittu yllytyksestä tuhotyöhön
Maailma on vielä pahempi paikka kuin kuvitella saattoi.
No enpä viitsi avata linkkiä.
Ihmiskauppa ja pedofilia,kannibalismi,huumeteollisuus,kloonitehtaat mm. Ukrainassakin on ollut tai on? Moni näkemämme hyvin tunnettu näyttelijä,laulaja,tv kasvo on klooni tai reptilian ei humani ja sityen ns Roychildin asettamat kuninkaalliset khazaarit.natsit Euroopassa.
Homma on pyörinyt kauan ja sillä rikastuneet kaikki rikkaat kolumni suvut ym.
Siellä linkissä on vain julkkis kuvia ja suomeksi selitystä.Tämäkin asia kokonaisuus tulee esille lähi aikoina isommasti. Ne jotka ovat katsoneet maailmaa pää pumpulissa ja pinkit lasit päässä tieto pahasta voi järkyttää. Monet ovat tienneet tästäkin ym kaikesta jo vuosia meilläkin.
Jotkut tunnetut esim Michael Jackson on elossa edelleen, valekuoli kun cabal uhkasi murhata koska M ei halunnut tehdä mitä käskettiin. Tähdet ovat olleet rahanteko koneistoa roistoille. Robin Williams elää myös.
Katsoin aloituskuvan. Sen perusteella tiedän jo, että ei tarvitse katsoa.
Jos mikään ei herätä mitään niin voit huoletta ihailla kuvaa kuningatar Elisabetin hirsimökistä.
https://preview.redd.it/ly1x0dk1uz291.png?width=960&crop=smart&auto=webp&v=enabled&s=13cf9e0087e077173df45365571636da57c98349
Ja mitään ei tule mieleen, ei yhtään mitään?
alotuksen video on suomenkileisenä Bitchutessa- pikkulammas-kanavalla