Aaamupala voi olla aivan mikä tahansa mitä tykkää syödä.Itselläni se on aina täytekakkukahvit ja fasupalat kuten AINA ennenkin.(en syö mitään puuroja ja vellejä). Jälkiruuaksi lidlin hedelmätoffeeta pussitettuna mutta vain 5:desti päivässä ettei mene herkutteluksi.Kun syö nopeasti ei sokeri eikä kolesrooli ehdi imeytyä ja pelkästään laihtuu.Talviaikaan mononlämmittimet ja pihtimittaus ylhäältä ja alhaalta.Kesäaikaan merkataan alekkain vihkoon oikealle puolelle mitä on syönyt ja vasemmalle mitä ei ole syönyt.Tämä on AINUT toimiva laihdutus.
Aamupala on tärkein laihdutuksessa
16
523
Vastaukset
- Anonyymi
Tämä oli taas selvästi Pilailijan huolellisesti tekemä parodia. Hänellä ei ole omia kykyjä vastaavaa työtä eikä parisuhdetta.
- Anonyymi
Tuo on se palstan häirikkö.ihmettelinkin mihin se on kadonnut.Ei se mihinkään ole kadonnut,se vain vaanii täällä ja kommentoi sitten jotain oikein ilkeää.
- Anonyymi
"Tämä oli taas selvästi Pilailijan huolellisesti tekemä parodia. Hänellä ei ole omia kykyjä vastaavaa työtä eikä parisuhdetta."
Oli tuo sitten pilailija tai ei, niin tämä on kuitenkin laihdutuspalsta eikä "arvioin keittiöpsykologin kyvyin kanssakeskustelijoiden mielentilaa".
Olet jauhanut tuota "ei kykyjä vastaavaa työtä" jo useamman vuoden tällä palstalla, miten olisi jos keskittyisit palstan aiheeseen tai jos ei hermo kestä, niin keksisit itsellesi sitä kykyjäsi vastaavaa työtä, tai vaikka etsit itsellesi sen parisuhteen ja poistut palstalta.
Minä olen laihduttanut tänä vuonna jo 1,5 kg, oliko "kykyjä vastaavaa työtä" tyypillä jo minkälainen painonpudotus tämän vuoden aikana? - Anonyymi
Sinä voisit kuitenkin tyytyä vain etsimään jostakin oikein suuresta kaupungista itsellesi tyttöystävän. Se helpottaa varmuudella surkeuttasi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuo on se palstan häirikkö.ihmettelinkin mihin se on kadonnut.Ei se mihinkään ole kadonnut,se vain vaanii täällä ja kommentoi sitten jotain oikein ilkeää.
Sinä olet se aito pihtimittaukko, eikö niin?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinä olet se aito pihtimittaukko, eikö niin?
Eikun minä ole AINOA OIKEA joka tietää jotain laihdutuksesta.
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#177093490
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
ALOITTAJA ON TYHMÄ KUIN SAAPAS.
- Anonyymi
Koomista, kysyin tältä caps lock tyypiltä että paljonko olet laihtunut.
Se poistettiin, toisen haukkuminen saappaaksi onkin ihan ookoo
:D :D :D :D Anonyymi kirjoitti:
Koomista, kysyin tältä caps lock tyypiltä että paljonko olet laihtunut.
Se poistettiin, toisen haukkuminen saappaaksi onkin ihan ookoo
:D :D :D :DVäite on loukkaus vain jos se on valetta
- Anonyymi
Fasupalat on törkeän hyviä.Ei saa syödä liikaa.Minäkin syönnnyt PUOLET vähemmän eli 798 g päivässä.Saa herkutella VÄHÄN kuhan ei mene herkutteluksi.
- Anonyymi
Nyt HYVÄ ohje miten syntyy fasupalakeitto. Fasupaloja ja pakastevihanneksia kattilaan keittymään.Sitten kermaa.Kannattaa laittaa lihat ja juustot samaan niin tulee ravitseva ja HYVÄNMAKUINEN.Mukaan pilkotaan 8 lakritsipötköä.Päälle täytekakkukahvit.LAITOIN vahingossa 543 g suolaa.Opetelkaa tekemään yhtä HERKULLISTA ruokaa kuin minä.
- Anonyymi
Pímeee tyttö, eí hauskaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pímeee tyttö, eí hauskaa.
Sinulle on jo suositeltu muuttamaan oikein isoon kaupunkiin, koska sieltä voisit löytää itsellesi Kadanossi-ystävän.
- Anonyymi
Ihan just on VEITSENTERÄVÄT vatsalihakset.
- Anonyymi
Tätä dieettiä pitää kokeilla heti huomenna aamusta.Enpä ole tiennytkään että voi syödä pelkkiä herkkuja ja laihtua. Paljonko on lähtenyt tällä dieetillä?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään13813212Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen853675Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,1162966Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2791410Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?371393Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1511329Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1151284Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141214- 811071
Nautitko riidan haastamisesta?
Itse olen hyvin kärsivällinen ja sopuisa noin yleensä, mutta osaan tarvittaessa olla hankala. Niin metsä vastaa kuin sin205989