Mulla on kuivat huulet että tuntuu että ne välillä liimautus yhteen nii sitte mun pitää aina nuolasta niitä että irtoais toisistaa mut se kuulemma ei oo hyväksi.
Tätä on nyt ollu ku oon salilla alkanu käymää en tiiä johtuuko salin ilmastoinnista vai mistä huilten kuivuminen ku en muista että ihan tällästä ois aikemmin ollu.
Huulivoidettakin käyttänyt mutta ei näytä auttavan. Mitä voisin tehä asialle?
Kuivat huulet ja niiden nuoleminen.
Anonyymi-ap
2
133
Vastaukset
- Anonyymi
Kokeile laittaa yöksi vaseliinia.
- Anonyymi
Jos käytät Lobella-huulivoidetta niin se on muuttunut ihan huonoksi. Ennen oli hyvää, mutta kun viime vuonna ostin uudet putkilot, on muuttunut. Vaatii koko ajan rasvaamaan lisää, ihan niinkuin kuivattaisi lisää.
Rasvaan nyt perusrasvalla, se auttaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1393870Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3442997Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt101906Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa91635Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41099- 71944
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38874- 44784
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23771- 65761