Koraanin poltto olikin Venäläisten idea!

Anonyymi-ap

Näin yrittää sabotoida Natoprosessia venäjä.Nyt ainakin on selvää että venäjää ja venäläisiä tulee vihata vielä enemmän!

9

64

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nyt venäjä on julistautunut muslimien ylimmäksi ystäväksi.

      • Anonyymi

        😋😍😋😍😋😍😋😍😋

        😍 ­N­­y­­­m­­­f­­o­­­m­­­a­­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17719690M

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Jos ei Trumpin niin venäläisten ehdottomasti. Miksi ei Putinin? Koska suomessa poltetaan? Vois polttaa kaikki koraanit ja raamatut....sontaa sisällys.

    • Anonyymi

      Venäjällä tunnetusti vihataan (Putinin toimesta islamia ja) muslimitaustaisia pakolaisia. Kuitenkin Turkki rajoineen ja sotilasvoimineen on iso pelote Venäjälle, joten uskon täysin Ruotsin skandaalin sekä jopa Istanbulin pommi-iskun olleen joko Turkin itsensä tai sitten välillisesti Venäjän rahoittamia johtuen näiden maiden välisistä suhteista, joita ei voi unohtaa missään ulkopoliittisessa päätöksessä. Joka tapauksessa sekä Unkari että Turkki on ostettu estämään ja ajallisesti hidastamaan Suomen Naton-jäsenyyttä. Onko väliä, että Ruotsi jää rannalle Suomen päätyessä joskus vielä Natoon (ei päästessä vaan päätyessä, jos tyhmänä sinne ilman Ruotsia lähdetään) ? Voi ollakin, mutta tämä taktiikka, teoria ja lopputulos on vielä ilmeisesti auki ainakin geografisesti ajatellen.

    • Anonyymi

      Natsi-Ryssän asioilla liikkuvat hämärähemmot ja -typykät ovat todella vaarallisia haittalajikkeita.

      • Anonyymi

        Hullujen puheita. MT onnelliset menkää omille sivuille harhojanne kertomaan.


    • Anonyymi

      Kyllä näin. Mutta odottakaas kun tämä kerrotaan Erdo-sedälle. Erdo-setä suuttuu, kun hän näin huijattiin.

    • Anonyymi

      Kuka tuosta tempauksesta hyötyy. Venäjä ainakin. Johtavatko jäljet sylttytehtaalle.

      • Anonyymi

        Jos kerran Erdogan pelaa kaksilla korteilla niin olisi kyllä uskottavaa että turkki on ollut teosta hyvin tietoinen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      178
      6545
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      148
      1804
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1588
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1310
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      47
      999
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      40
      973
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      98
      942
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      5
      869
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      242
      851
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      819
    Aihe