Väärän muotoinen vulva

Anonyymi-ap

Niin olen tässä noin puoli vuotta aprikoinu
ja taistellut itseni kanssa. Että onko syytä päättää parisuhde tämän kaltaisen syyn takia. Mutta kun olen perfektionisti ja teen kaiken elämässäni kellon ja suorakulman kanssa tismalleen sexsi ei nyt suju kun nais ystäväni ulkoiset häpyhuulet ylä osasta kaartuu melko lailla 35 ° kulmassa vasemmalle sitten on lisäksi väri vikaa ruskea painoitteinen vaikka pitäs se vaalea punainen itse olisin sitä mieltä että pitäs vain olla tiukka 90 pysty ja väri pitäs olla tosiaan se vaaleapunainen.. oon taistellut nyt niin itteni kanssa kun olla ja voi muutenhan kaikki olis hyvin ja onnellista rakkautta ..mutta nyt tämä asia onko kellään samanlaisia kokemuksia elämästä???

13

435

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hei prinsessa, oisko vaan parempi että jätät noi hommat oikeille miehille.

      • Anonyymi

        Hah, vai oikeille miehille!?! Salli nauraa tarkoitit kait ääliöille apinauroksille. Oikeat "miehet" ovat valaistuneita eikä niitä naisten haisevat vaot kiinnosta.


    • Anonyymi

      Olet katsellut liikaa pornoa. Jokaisen naisen vulva on kaunis, vaikkei se olisi samanlainen kuin pornotähdellä.

    • Anonyymi

      Sellainen tarina tällä kertaa 😄

      • Anonyymi

        Ja nauraa päälle. Jos joitain naurattaa naisten pillut niin pysykää kaukana. Niillä ei oo kaikki ihan reilassa pään sisässä.


    • Anonyymi

      Perfektionistiksi sinulla on todella paljon kirjoitusvirheitä.

    • Anonyymi

      EI EI tommosten virheiden kaa voi viettää normi elämää . Onhan sunkin "jortikkas" priima .

    • Anonyymi

      Tekstin virheellisyydestä ei voi päätellä mitä ulkoisilla häpyhuulilla tarkoitetaan.

      Korjattuna:
      Terve heteromies kiihottuu ulkonevista sisemmistä häpyhuulista.

      • Anonyymi

        Terve MIES ei välitä paskaloorista.


    • Anonyymi

      Pornovideoissa naisten häpyhuulia on leikelty, oletko sen ottanut huomioon

    • Anonyymi

      Jaa, tällainen vähä-älyisen ap:n aloitus tällä kertaa, huoh!

    • Anonyymi

      Olet hieno mies!! Todellakin unohda naisten saastaiset alapäät. Uudessa uljaassa yhteiskunnassa ei ole apinaihmisten lisääntymisviettiä enään olemassakaan. Ihminen ei valaistu, ennenkuin tuo saastainen toiminto on hylätty ja lailla kielletty. Tyttölapset jo vauvana tyhjennetään ja ommellaan tukkoon samoin poikalapset värkit tuohotaan jotta primitiiviset halut häviää. Lisääntyminen hoidetaan kloonaamalla ja kloonaukseen pääsee vain harvat ja valitut. Näin saadaan aikaiseksi uusi uljas maailma. Olet oikealla tiellä poikaseni. Jatka samaan malliin niin pian huomaat kuinka vastenmielinen ja kuvottava koko värkki on. HIENOA

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      70
      3149
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2505
    3. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2136
    4. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      94
      2045
    5. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      55
      1952
    6. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      42
      1594
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      40
      1560
    8. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1263
    9. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      139
      1168
    10. Vuodetvierii

      E siitä tulee nyt 50 vuotta oivoi
      Ähtäri
      6
      1083
    Aihe