mikä putella on oikein hätänä kun aina pitää sotia?

Niinpä ,on se niin hauskaa ukon Rahjuksen sotia kun ei muuta hyödyllisempää muka olisi.
4171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Liian iso maa ja liikaa valtaa? Ihminen on kuitenkin laulun sanoin ”tavallinen jorn donner”. Putinkin on. Mutta sen nuppi on huurussa kuten sannalla. Kummatkin on häviäjiä.

Äänestä

Miksi miehet elvistelee urheiluautoilla, ne kompensoi..

Äänestä

Pute on imperialistisella ristiretkellä Euroopassa,Venäjän mammalle selittää kyllä ihan muuta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Niinpä ,on se niin hauskaa ukon Rahjuksen sotia kun ei muuta hyödyllisempää muka olisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu