Mitäs te täällä

Anonyymi-ap

Sinkkujen palstalla vietätte aikaa vai? Eikö kannattaisi mennä baariin illalla etsimään vaikka seuraa?

11

132

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olen huolissani ainoastaan palstan aktiivisimmasta henkilöstä, jos joskus pääsisi katsomaan aurinkoa lepakkoluolastaan.

    • Anonyymi

      Mä saan niin huonosti baareista seuraa, että yleensä edes yksin siellä ollessani ei kukaan kiinnostu lähtemään. Ruotsin laivoilta saa seuraa 100 kertaa helpommin ja varmemmin.

      Kirjautumaton palstalutka

      • Anonyymi

        "Kiinnostu lähtemään" = kiinnostu lähestymään

        Kirjautumaton palstalutka


    • Ei, se on ensi viikonlopun suunnitelma. 😉 Tosin ei baariin meneminen seuranhaku edellä vaan paremmat syystä. 😁 Ja myös tyttöjen ilta keikalle on suunnittelussa ja reissu Tukholmaan on tilattu.

      Tänään on ollut harvinaisen sosiaalinen ja kiva päivä.

    • Anonyymi

      Booring. Baarit on niin last season etten menis vaikka maksettaisiin. Kotona on mukavaa ja hiljaista.

      • Anonyymi

        Olen samaa mieltä.


    • Anonyymi

      En ole eläessäni löytänyt yhdestäkään baarista. Veitän mielummin iltaa muksuni seurassa. 😀

    • Tuskin kannattaisi 😄
      Minulla oli aiemmin todella vähän käytetty koti. - Korona-aika opetti, että täällä kotonahan onkin tosi kiva olla 👍

    • Olin eilen baarissa kokouskaljalla melko pitkään. Silti olen edelleen sinkku aka poikamies. Mikä meni pieleen? Aiempaa näyttöäkin löytyy kun lasteni äiti-ex pokasi mut baarista.

    • Seuran etsiminen romanttisessa tai seksuaalisessa mielessä ei ole minulle ajankohtaista juuri nyt, joten kaipa minä etsin keskustelua muuten vain samassa elämäntilanteessa olevien kanssa.

      Kavereita, siis.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      28
      2741
    2. paras asia kaivatussasi?

      ❤️‍🔥
      Ikävä
      140
      2577
    3. Vihaan sua todella paljon.

      Tiedoksi vaan 🙃
      Ikävä
      134
      2154
    4. Syitä välttelyyn

      En ennen ole kokenut tällaista. Miksi vältellään jos on ihastunut vai onko se aina merkki siitä ettei kiinnosta?
      Ikävä
      116
      2133
    5. Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.

      Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.
      Ähtäri
      12
      1844
    6. Purrasta tehty huoli-ilmoitus

      Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b016
      Maailman menoa
      159
      1384
    7. Tiedätkö ketään toista jolla on sama kaivattu

      Eli joka ikävöisi samaa henkilöä tällä palstalla? Tai muualla? Tiedätkö miten kaivattu suhtautuu tähän toiseen verrattu
      Ikävä
      31
      1206
    8. Miksi kaivattunne

      ei pystynyt koskaan kertomaan tunteistaan? Teitkö oikean valinnan kun lähdit etääntymään? Kuinka kauan olisi pitänyt odo
      Ikävä
      95
      1194
    9. Pelottaa kohdata hänet

      En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt
      Ikävä
      89
      1152
    10. Olisin halunnu vaan tutustua

      Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno
      Ikävä
      38
      1118
    Aihe