Ei taida arvostaa lainkaan persuja?
Kuka arvostaa persuja?
https://www.is.fi/viihde/art-2000009371656.html
Kuka arvostaa persuja?
https://www.is.fi/viihde/art-2000009371656.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Sanna on hullu joka imuroi 5 kertaa päivässä. Näin hän itse kertoi tv: ssä.
Hyödyllisempää imuroiminen on kuin runkkaaminen, jota persut tekevät 5 kertaa päivässä.
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17732265T
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Onhan Sanna Marin pääministeri. Monelle naiselle esikuva. Jämäkkä johtaja, vaikka siis onkin nainen.
Puolelle suomalaisista naisena oleminen on ihan tuttua ja Sannan mollaaminen siitä satuttaa meitä muitakin. Ei me sille mitään voitu. Tyttö tuli vaikka vanhemmat olis halunnu muuta! Tai no, kyllä tyttöjä on rakastettu ja hoivattu hyvin ja vanhemmat ovat rakastaneet, vaikka ei ole vehkeitä jalkovälissä.
Onneksi Sanna ei syntynyt Kiinassa. Olisi heitetty siellä jokeen.
Vaikka yhden lapsen politiikka olikin koko maailman kannalta hyvä, toi se esille näitä kulttuurin vaatimuksia. Sen yhden lapsen piti olla poika. Hylättyjä tyttövauvoja on annettu adoptioon kuitenkin jonkin verran. Muut tapettu.
Ei ole päällikkö, vaan johtaja.
Päällikkö päättää, eikä demokraattisessa päätöksenteossa ole päälliköitä, koska päätökset tehdään enemmistön kantaa noudattaen.
Pelastusalalla missä ei ehditä diskuteeraamaan on päälliköitä, kuten vaikkapa palopäällikkö.
Näyttääkö kuvassa arvostettavilta, oikeesti?
Niiataan nähdessä.
Kummatkin samanlaisia sIutsahtavia tyhjäpäitä.
Vain toinen on puhunut Slushissa?
Sanna on laittomia päihteitä käyttävä natsi.
Sannan kirpputorimekko on sitä luokkaa, että sillä voi esiintyä vaikka missä. Ranskan tai Ukrainan presidentit olisivat innoissaan, kun Suomen pääministeri jakaisi ohjeitaan paljastavassa, teini-ikäisille tarkoitetussa minimekossa. Tai no, sopishan tuo mekko vaikka Erikallekin, hän on vaatteissaan milloin minkäkin näköinen, eikä Erikalla luut törrötä kuin anorektikolla!
Eipä tuo oikein mitään paljastanut. Stubbikin esitteli enemmän itteään sortseissaan.
Joku kysyi miksi Viikmanni käyttää ylipäätään vaatteita.
Kuulemma siksi, kun muuten joutuu putkaan.