olin tämän tyypin kaa yhes, erottiin ku menetin fiilikset sitä kohtaa ja sit yhtäkkii rakastun siihen taas. siis tää tyyppi pitää musta kai myös koska puhuttiin eilen puhelua. ja se kattelee myua koulus välil, jotenn???
Vastaukset 4
- Anonyymi
Neuvoni on. Ehdit myöhemminkin, olet liian nuori suhteilemaan vastakkaisen sukupuolen kanssa. Ja tänne ei kannattaisi kirjoittaa sinun mitään tilanteestasi.
Vaan juttele mielummin tutulle luotettavalle aikuiselle tai omalle vanhemmalle tästä."Ehdit myöhemminkin, olet liian nuori suhteilemaan vastakkaisen sukupuolen kanssa."
Niet mitennii liian nuori?
Mun entinen tyttöystäväehdokas kertoi, et se oli ollut yhdynnässä ekakerran 8-vuotiaana, eikä se mitenkään kertonu, et ois sitä joteski joutunu katuun. Sillon alotetaan, ku ite tekee mieli. Maarxy, älä noudattele kenenkään rupisii neuvoja vaan ainoastaan sun ja sen poikiksen sydämen ääntä. Mee vaan rohkeesti sen luo kysyyn siltä: "Aletaaks me seukkaan?" Onnea ja iloa teille! 🌹👀Kynis kirjoitti:
"Ehdit myöhemminkin, olet liian nuori suhteilemaan vastakkaisen sukupuolen kanssa."
Niet mitennii liian nuori?
Mun entinen tyttöystäväehdokas kertoi, et se oli ollut yhdynnässä ekakerran 8-vuotiaana, eikä se mitenkään kertonu, et ois sitä joteski joutunu katuun. Sillon alotetaan, ku ite tekee mieli. Maarxy, älä noudattele kenenkään rupisii neuvoja vaan ainoastaan sun ja sen poikiksen sydämen ääntä. Mee vaan rohkeesti sen luo kysyyn siltä: "Aletaaks me seukkaan?" Onnea ja iloa teille! 🌹👀Jatketaan vielä hiukan. Jarruttelija neuvoi: "Vaan juttele mieluummin tutulle luotettavalle aikuiselle tai omalle vanhemmalle tästä."
Jos tyydyt juttelemaan 'tutulle luotettavalle aikuiselle tai omalle vanhemmalle', saat neuvoksi vain noudattaa hidastelua. Ei se sinun toivettasi seurustelusta edistäisi, kamaloittaisi vain. 🌹👀- Anonyymi
Kynis kirjoitti:
Jatketaan vielä hiukan. Jarruttelija neuvoi: "Vaan juttele mieluummin tutulle luotettavalle aikuiselle tai omalle vanhemmalle tästä."
Jos tyydyt juttelemaan 'tutulle luotettavalle aikuiselle tai omalle vanhemmalle', saat neuvoksi vain noudattaa hidastelua. Ei se sinun toivettasi seurustelusta edistäisi, kamaloittaisi vain. 🌹👀Olen samoilla linjoilla kuin Kynis. Mene juttelemaan ja katso, voisiko teidän välillänne olla jotain? Siitä se lähtee. Ei elämässä kannata odottaa. Muutoin odotat koko ikäsi jotain "oikeaa ikää", jota ei koskaan tule. Oikea hetki on nyt, jos siltä tuntuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521023Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll17926Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501810- 46747
- 42674
- 37639
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30606Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE172565Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37550Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59548