Olipa upea nainen pe dokkarissa

Alina Tomnikov, lähentelee ihannenaistani. Vieläkin ajattelen.
6156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ja jäikö itse dokkarista mitään mieleen? 😂

Äänestä
  • Näyttää ihan transulle😅ilmanko se näitä suomimiehiä kiihottaa

    Äänestä

  • Anonyymi00001 kirjoitti:

    Näyttää ihan transulle😅ilmanko se näitä suomimiehiä kiihottaa

    No enpä sanoisi transuksi, varsin kaukana siitä oikeastaan. Hieman poikamaisia piirteitä etenkin meikittömänä, pakkelit naamaan ja näkymä on ihan eri.

    Äänestä

Piti gookkeloida Alina. Joku malli?

Äänestä
  • Näyttelijä hän käsittääkseni on.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Näyttelijä hän käsittääkseni on.

    Aha, okei. Näytti kuvahaun kuvissa jotenkin mallilta. Kuvat taisi olla mallimaisia.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Alina Tomnikov, lähentelee ihannenaistani. Vieläkin ajattelen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu