Missä on EU niin kutsuttu sanavapaus kun he

Estävät toimillaan ihmisten lukevan
MV lehteä internetissä ?????????????????
9506
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

EU-vihaajan tavanomaista huuhaa-höpöä.
EU:ssa on sananvapaus.
Kullakin medialla on oikeus valvoa omaa tuotantoaan.

Äänestä
  • Mutta eu polititrukeilla ?

    Äänestä

  • Hei ystävä muistatko kun maksoin sinulle viime yönä sen taksin? olit huonosa kunnossa ja vähän pelotti puolestasi kerroti taas juoneesi monta 1 olutta lapin kultaa kertoisitko tai voitko soittaa onko sinulla puheaikaa prepaid liittymässä?

    Äänestä

  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    😍 ­­N­­y­­m­­­f­­o­­m­­­a­­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#177420153

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

  • EU on tekemässä ”vihapuheesta” vakavan rikoksen
    03.06.2024 EU-komissiosananvapaus

    EU-komissio näyttää valmistautuvan sisällyttämään ”vihapuheen” vakavimpien rikosten luetteloon ja säätelemään tapausten tutkintaa ja syytteeseenpanoa kaikkialla EU:n alueella.

    Äänestä

  • YK esittää globaalia tekoälyvahtia ”väärän informaation” sensuroimiseksi

    Julkaistu 27.09.2024
    Maailma, joka pyörteilee algoritmeja, seuloo "väärää tietoa" ja luo keinotekoisesti älykkäitä olentoja, on saamassa YK:n hallitsemaan keinoälyä, jonka se haluaa vahtimaan hallinnoille epämieluisaa informaatiota.

    Äänestä

Minua estävät käyttämästä PREPAID kortteja. EI yhteyttä vaikka 2 käyttämätöntä korttia kokeilin sitten kun saavat yhteyden staqlkkauksee rupeaa toimimaan viikoloppuna kestää kauvemman. Tätä yhteyttä sabotoideaan jatkuvasti jos sivu tai julkaistav asia ei ole mieleen voi suvun aukeaminen kestää minuutteja. Järjestäytyneen rikollisuuden tärkein työkalu on SALATTU OSOITE jopa numerosarjan taakse kätkeydytään.

Äänestä

Ei ole sananvapautta. Kunnian loukkaus puhe on laitonta.

Äänestä

me vatnik blogilla ei ole mitään tekemistä sananvapauden kanssa. putkonen tietoisesti valehtelee jokaisesta asiasta ja tarkoitus on vain välittää virheellistä tietoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Estävät toimillaan ihmisten lukevan
MV lehteä internetissä ?????????????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu