Huomenna on ystävänpäivä.

Oletko jo väsännyt kortin?
668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

En ! Koska taivaaseen ei ole postiosoitetta. Olen kuolemalle 2 vuoden aikana menetänyt kaikki ystäväni.Kuin mies ystäväni.siskon ,veljeni yht 19kpl.Joten ystäviä ei ole.Lisäksi on 1 veljeni kuolin päivä 14.2. Joten päivä ei ole minun päiväni. Sain kyllä tuttavalta jonka kanssa kävelen vikonloppuna noin 12-14km .Hunajaa/teetä.Ystävän päivä lahjaksi. Itse en antanut lahjaa.Koska hän on mies ja sanonut ei mitään mahdolisutta minun lähempää.Kävellä toki voimme,Koska kävelen mutenkin joka päivä yksin. Mutta sihen siten jää. Helsinki 13.2.23

Äänestä

Joo, tein kaikille ystävilleni kortit.

Äänestä
  • Hyvä sinulle.

    Äänestä

Laitan kaikille viestit.

Äänestä
  • Sekin on hyvä idea.

    Äänestä

  • Sama politiikka täällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oletko jo väsännyt kortin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu