Kolhin taas itseäni töissä kun meni pasmat sekaisin susta. Hävettää.
Olen ihan kömpelö sun seurassa
9
1519
Vastaukset
- Anonyymi
En huomannut, että olisi mennyt.
- Anonyymi
Sama täällä.. 🙄
- Anonyymi
olen jo pikkuisesta, saakka, ollut sairas, henkisesti,
joten, sosiaalisuus on taantunut minulla pahemman kerran,
en ole oikeastaan koskaan ole ollut sosiaalinen,
joten, en tiedä,
olen ollut samanlainen vuodesta toiseen,
ja, vanhempana, taantunut pikkaisen enemmän,
kuten, kaikki, elolliset, ihmiset,
N - Anonyymi
Mun kaveri päätyi naimisiin miehen kanssa, joka toheloi ihastuksissaan kahvikupin nurin pitkin pöytää taukohuoneessa. Eli ei tarvi hävetä, joidenkin mielestä se on aika aseistariisuvaa, kun ihastunut tumpeloi. :)
- Anonyymi
Mukavahan se olisi nähdä jossain A-Nainen töiden ulkopuolella. En ole aloittaja.
- Anonyymi
Kerro lisää. Mikset kysy naamatusten
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kerro lisää. Mikset kysy naamatusten
Ei ole tullut tilaisuutta.
- Anonyymi
Kenen
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2224276Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692755Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3932431- 472353
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua421639Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5501394Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em961334- 571330
- 781319
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251196