Harrastin muutama kuukausi sitten toisen kerran vanhemman naisen kanssa seksiä ja molemmilla kerroilla akti oli aivan mieletöntä. Seksi tuntui hyvin intohimoiselta molemmin puolin. Tuntuu, että nuoremmat naiset jännittävät huomattavasti enemmän. Onko tämä totta vai kuvittelenko vain? Ja ikäero ollut 30-40v noin suunnilleen (itse 25v.)
Vanhemmat naiset
13
7161
Vastaukset
- Anonyymi
Laitanpa vaikka tähän vaikkei aloitusta koskekkaan. Olin bestiksen ka kaupungilla shoppailemassa ja siellä täällä parilla. Ollaan ikinuoria kurppia😊 siinä paikasta toiseen kävellessä bestikseltä lähti koko pohja kengästä,ai hel.. sitä naurun määrää😁 muutama metri,niin lähti pohja toisestakin😆voiko olla totta! Noo,siihen osuui kun osuikin uffin kirppis. Sanoin että nyt tuolta jotkut saapikkaat että pääset kotiin. Akka löysi lähes käyttämättömät maiharit,hinta 18 euroa. Ja minä monta muuta tyylilleni sopivaa. Ollaan sellaisia persoonallisia. Meidät huomataan. Ja meillä on aina kohellusta ja helv.. hauskaa! Ai että naurattaa vieläkin😁💩
- Anonyymi
Ja aloitukseen,olen noita nuoria puoleeni vetänyt ja samaa kuullut,seurustellutkin. Mutta nyt on luukut kiinni, hakekoot ikäisiään.ei pahalla😁💩
- Anonyymi
Oon 62v vaalea nainen Joensuusta.
Eronnut asun yksin.
On kymmenen vuoden aikana ollut useita alle 30miehiä. Etusijalla ruskeat silmät ja 18-20senttinen kalu. Sööttejä ovat ja ei potenssi petä.
Yleensä fiksu helposti tulevat netin kautta- Anonyymi
Minä kävin 40 v ikäisenä 62 v naisen luona ja oli se kiihkeää ja kosteaa. Siinä jäi hieman koukkuun. Ikää on jo tullut, mutta yli 60 v naisilta olen saanut parhaat seksi kokemukset. Vaimon kanssa on seksiä, mutta kertojen määrä ei riitä vaikka hän on reilu 50 vasta. Ottaisitko sinä miehen useammankin kerran peräkkäin sisääsi?
- Anonyymi
Otatko siemen nesteen suuhusi ja niele herkun.? Nuoret miehet onnensa huipulla mikäli teet sen. Bim.
Anonyymi kirjoitti:
Otatko siemen nesteen suuhusi ja niele herkun.? Nuoret miehet onnensa huipulla mikäli teet sen. Bim.
Jep
Tottahan tuo on! t. vanha nainen :)
- Anonyymi
Joo mut olen 50+ mies ja tykkään kyllä nuoremmista. Sileä iho, rypytön naama, viaton ja vastaanottavainen mieli. Jos seksitaidoissa ja kiimaisuudessa häviää, niin mielelläni niistä tingin. En itsekään mikään pupujussi enää ole.
- Anonyymi
Asuin vuosia eräässä rivitalossa etelä-suomessa ja naapurissa (3 asuntoa välissä) asui minua 23v vanhempi yksinäinen leskeksi jäänyt nainen, joka teki ilmeisesti perintö varoillaan pitkiä ulkomaan reissuja usemman kerran vuodessa, mutta aina kun oli himassa kävin naimassa vähintään 2krt viikossa. Oli todella kiihkeää menoa ja täytyy sanoa että tuosta naisesta ei silloin puuttunut mitään ja "urheilukuntoa" riitti. :)
- Anonyymi
Luulin aiemmin, että vanhalta naiselta ei saa tauteja, mutta nyt tiedän, että heillä saattaa olla koko tautivalikoima.
- Anonyymi
Vanhemmat naiset ovat parhaita👍👍👍
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää442239Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten672121Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211960HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363941714Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1041665Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241494Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta01390Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821112Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53977- 75945