Ulkomailla on pillua tarjolla koko ajan

Olin lomalla pari viikkoa. Naisia tarjolla koko ajan ja juhliin pyydettiin koko ajan.
1577
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Kannattaa ehkä sit harkita pysyvämpääkin muuttoa sinne maille

Äänestä

No miksi palasit? Olisit siellä ollessasi laittanut hakemuksen työviisumista ja asunnosta, etsinyt sopivia duuneja, paljon helpommin ne siellä paikan päällä onnistuu.

Äänestä

No jos et missään Ruotsissa tai Virossa käynyt, niin totta kai olet ulkomailla kuumaa kamaa, koska olet niiden silmissä eksoottinen vaalea viikinki.

Kirjautumaton palstalutka

Äänestä

On se hurja mies.

Äänestä

Siinä sitä taas vietiin metrin halkoa..

Äänestä

Joo ei ole pihtareita virossa.

Äänestä

No kohti sitä paratiisia sitten vaan. Ei kai siinä muutakaan kannata tehdä.🙂.

Äänestä

Älkääs nyt, hyvät herrat... palsta viisauksia lukeneena; kyllä suominainen on taatusti suurin hutsu! Vai menikö se niin, ett suominaisille naisille kelpas vaan vieraanmaan jortikka? Mistä täällä itkua piisas. Joten aika tasoihin vetää, jos suomimies on kovaa valuuttaa kotimaansa ulkopuolella.
Kannattaisko hänen ehkä vaihtaa pysyvästi maata!
trollikka

Äänestä
  • "suomimies on kovaa valuuttaa kotimaansa ulkopuolella.
    Kannattaisko hänen ehkä vaihtaa pysyvästi maata"

    Parisuhdeasioiden perusteella nimenomaan kannattaisi.

    Työpaikka-asioissa ulkomailla työpaikan saanti ei sitten välttämättä ole ollenkaan helppoa.

    Äänestä

Teneriffalla baari kadulta lähti suomen ruotsalainen blondi mukaani ja naitiin koko yö.

Äänestä

Kerro lisää missä sie oot oikee käynyt?😛

Äänestä

Ja sekö oli hyvä asia? Itseäni vain kammottaa, kun on miehiä ja ku**ia tarjolla liikaa.

- Sheena

Äänestä

Ja sekös aloittajaa harmittaa, kun enää ei ole mieskuntoa hoitamaan kaikkia (mielikuvitus) naisiaan?

Äänestä

Miksi ihmeessä tulit sitten takaisin?

Äänestä

Kun se heräsi unestaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olin lomalla pari viikkoa. Naisia tarjolla koko ajan ja juhliin pyydettiin koko ajan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu