Myös Elvis tiesi suuseksistä syöpää miehelle

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/2da91dc0-a85d-475d-aa3b-9670a3064111

Elvis ei halunnut imeskellä naisen elintä, koska ei halunnut suu syöpää!

Elvikselle oli tärkeintä pitää instrumenttinsa äänensä kunnossa kaikintavoin
389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mutta minä haluan. Mitä olisi elämä ilman?

Äänestä

Yläpää tulee olla yhteydessä yläpäähän ja alapään alapäähän.

Onko koskaan tehty tutkimusta, kuinka monta bakteeria/virusta naisen värkistä löytyy?

Äänestä
  • Vaimolla ei ole bakreereita/viruksia ja jos onkin niin hyvä sellaisia. Vinkki. Ota kotioloissa aina vaimolta pöksyt pois. Hyvin tuuletettu tuoksuu ja maistuu hyvältä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/2da91dc0-a85d-475d-aa3b-9670a3064111

Elvis ei halunnut imeskellä naisen elintä, koska ei halunnut suu syöpää!

Elvikselle oli tärkeintä pitää instrumenttinsa äänensä kunnossa kaikintavoin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu