Tatuointi on syvältä......

Anonyymi-ap

Kummallinen villitys tullu ihonsa sottaamisesta, tatuoinnista. Ymmärtäs jos kyse olisi kivikauden asteella olevien entisistä ihmis syöjistä Maoreista Uudesta- Seellannista. Nehän sottas kehonsa jotta olisi pelottavan näköisiä. Mutta että nykyäänkin. Semmoisista laumasieluisista paidankuluttaja sakistahan tässä on kyse.
Kehtaavat viellä Elvistellä sottauksillaan. Julkisiin esintymisiin tämmöisiä ei pitäisi päästää , itse teen täys käänöksen heti, jos tämmöinen hirvitys sattuu eteen. Vankila kundien suosittu harrastushan se on ollut kautta aikain . Tiilen päitä lukiesaan ei muuta oikein ole pystytty harrastamaan kuin ihonsa sottaamista ja nykyvä merkki muille mikä miehiään...naisiaan on.

8

316

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Näinhän se on! Pahin villitys on kyllä jo ohi, alkaa pikemminkin olla takapajuista itsensä tuhriminen. Mutta jo tehtyä on aika vaikea saada tekemättömäksi.

    • Anonyymi

      Ihan niinku se teitä valittajia liikkuuttaa millää tavalla jos jollain on tatuointeja.

      • Anonyymi

        Liikuttaa tai ei, mutta näidenkin kanssa pitäisi kuitenkin elää. Milloin nää tatuointipellet puolestaan alkavat ottaa huomioon muut?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Liikuttaa tai ei, mutta näidenkin kanssa pitäisi kuitenkin elää. Milloin nää tatuointipellet puolestaan alkavat ottaa huomioon muut?

        Miks pitäis ottaa muut huomioo, on mullakin tatuoiteja. Huhtikuussa tulee yks lisää.


    • Anonyymi

      On se jotenkin niin kummallista tää nykyaika kun kaiken maailman pullakäsitumputtajillakin pitää olla pelottavat tatskat näkyvillä. Joko olet liittynyt tribaalijengiin?

    • Anonyymi

      Kyllähän niitä nykyään paljon poistetaankin. Etenkin hölmöjä kasvotatuointeja.

      • Anonyymi

        Ja entisten poika- ja tyttöystävien nimiä!!!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja entisten poika- ja tyttöystävien nimiä!!!

        Ei kannata poistaa. Sitten ei tarvitse kuulla kiusallisia uteluja entisistä kumppaneista kun parisuhde-cv on tatuoiutuna kaikkien nähtäville.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on totta mikä ei?

      Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?
      Kuhmo
      25
      1838
    2. Lopetetaanko tämä

      Juttu ja mennään eteenpäin? Pystytkö?
      Ikävä
      126
      851
    3. Just saying

      Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.
      Ikävä
      123
      647
    4. Voisin antaa sulle nyt

      Halin❤️
      Ikävä
      54
      588
    5. Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa

      Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      90
      555
    6. Jos selviäisi että kaivattusi

      Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan
      Ikävä
      88
      540
    7. Tosi kiva on

      Joo. Mitä olisit menettänyt jos olisit paljastanut itsesi?
      Ikävä
      65
      531
    8. Tehdään yhdessä itsestämme

      Parhaat versiot❤️ Se vaatii molemmilta hyvää itsetuntoa!
      Ikävä
      42
      525
    9. Päivän aivopieru Trumpilta

      Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko
      Maailman menoa
      62
      495
    10. Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?

      Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas
      Tanssii tähtien kanssa
      26
      474
    11. Jokin ei täsmää

      Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi
      Ikävä
      267
      470
    12. Toivotko vielä viestiä

      Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.
      Ikävä
      34
      463
    13. Janpen Thai lopettanut, miksiköhän

      Hyvää apetta teki.
      Suomussalmi
      9
      456
    14. Kuka kaipaa T m?

      Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota
      Ikävä
      31
      425
    15. Vaikea on tämän

      Jälkeen suhtautua sinuun ilman ettei muista kirjoituksiasi.
      Ikävä
      58
      422
    16. Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?

      Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v
      Tanssii tähtien kanssa
      9
      419
    17. Kerro muuten miksi

      Estit somessa?
      Ikävä
      41
      416
    18. Miksi jotku naiset on niin tyhmiä

      Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä
      Ikävä
      51
      415
    19. Jätä jo se puolisosi, mun kanssa kilpa-asetelma on tuhoisa.

      Eikä hän tule sitä voittamaan. Myöskään missään vanhassa ei kannata roikkua, koska ei uskalla kohdata muutosta, hyvät as
      Ikävä
      27
      406
    20. S-ryhmän vastuullisuuden kaksoisstandardi

      Vastuullisuuspuhe on helppoa. Vaikeampaa on selittää, miksi S-ryhmän omien merkkien tuotteita ja raaka-aineita hankitaan
      Maailman menoa
      6
      395
    Aihe