Tatuointi on syvältä......

Anonyymi-ap

Kummallinen villitys tullu ihonsa sottaamisesta, tatuoinnista. Ymmärtäs jos kyse olisi kivikauden asteella olevien entisistä ihmis syöjistä Maoreista Uudesta- Seellannista. Nehän sottas kehonsa jotta olisi pelottavan näköisiä. Mutta että nykyäänkin. Semmoisista laumasieluisista paidankuluttaja sakistahan tässä on kyse.
Kehtaavat viellä Elvistellä sottauksillaan. Julkisiin esintymisiin tämmöisiä ei pitäisi päästää , itse teen täys käänöksen heti, jos tämmöinen hirvitys sattuu eteen. Vankila kundien suosittu harrastushan se on ollut kautta aikain . Tiilen päitä lukiesaan ei muuta oikein ole pystytty harrastamaan kuin ihonsa sottaamista ja nykyvä merkki muille mikä miehiään...naisiaan on.

8

265

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Näinhän se on! Pahin villitys on kyllä jo ohi, alkaa pikemminkin olla takapajuista itsensä tuhriminen. Mutta jo tehtyä on aika vaikea saada tekemättömäksi.

    • Anonyymi

      Ihan niinku se teitä valittajia liikkuuttaa millää tavalla jos jollain on tatuointeja.

      • Anonyymi

        Liikuttaa tai ei, mutta näidenkin kanssa pitäisi kuitenkin elää. Milloin nää tatuointipellet puolestaan alkavat ottaa huomioon muut?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Liikuttaa tai ei, mutta näidenkin kanssa pitäisi kuitenkin elää. Milloin nää tatuointipellet puolestaan alkavat ottaa huomioon muut?

        Miks pitäis ottaa muut huomioo, on mullakin tatuoiteja. Huhtikuussa tulee yks lisää.


    • Anonyymi

      On se jotenkin niin kummallista tää nykyaika kun kaiken maailman pullakäsitumputtajillakin pitää olla pelottavat tatskat näkyvillä. Joko olet liittynyt tribaalijengiin?

    • Anonyymi

      Kyllähän niitä nykyään paljon poistetaankin. Etenkin hölmöjä kasvotatuointeja.

      • Anonyymi

        Ja entisten poika- ja tyttöystävien nimiä!!!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja entisten poika- ja tyttöystävien nimiä!!!

        Ei kannata poistaa. Sitten ei tarvitse kuulla kiusallisia uteluja entisistä kumppaneista kun parisuhde-cv on tatuoiutuna kaikkien nähtäville.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      107
      7803
    2. 116
      6115
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      83
      5207
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      141
      4573
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      11
      3240
    6. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      62
      3044
    7. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      58
      2958
    8. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2464
    9. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      61
      2447
    10. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2076
    Aihe