Kaveri jätti salit reilut 10 vuotta sitten ja alkoi treenaamaan kotona tallissa. Muutti toiseen paikkaan ja nyt treenannut muutaman vuoden katoksessa johon talvella laittaa seiniksi pressut ettei lumi haittaa. Eräs kerta kun menin käymään niin veteli leukoja, oli tehnyt kyykkyä ja muuta jo. Pakkasta oli-25 astetta. Oli toppatakki, paksu housut, työkintaat ja talvityökengät.
Olen hieman huolissani että mitä tuollainen pakkanen tekee ihmisille kun rasittaa kroppaa kovaa? Eikö sydän ole kovilla?
Olen hieman huolissani että mitä tuollainen pakkanen tekee ihmisille kun rasittaa kroppaa kovaa? Eikö sydän ole kovilla?
Vastaukset 2
Vanhimmat
Aika paljon muutakin urheilua harrastetaan kovilla pakkasilla. Ja tuossa on sentään mahdollisuus käydä aina sisällä lämmittelemässä.
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17754617A
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞