Kirpputorilta oli vaimo löytänyt jonkun ihme lannesiittimen tai henkselipeniksen ja nyt kuulemma otetaan se osaksi seksielämää!! Että pitäisi alkaa pyllistelemään vaimon edessä ja vaimo tällä vyövehkeellä työntelisi papanaluukkuun!! Ja muuta ei kuulemma enää makuuhuoneessa nukkumisen lisäksi harrasteta!!Erotakko tässä pitää vai alkaa analhomoksi????!?
Vaimo osti jonkun strap on henkselipeniksen!!
9
422
Vastaukset
Saat sitten jatkossa hyvät kyydit ja vaihtelua, eikö se ole kivaa?
- Anonyymi
Menit kerran kehumaan https://www.iltalehti.fi/keho/a/f962840a-3862-4195-b352-84e6aaeeb95f
- Anonyymi
Kyllä tuollaista tapahtuu. Silloin se alisteisessa asemassa oleva mies EI VOI OLLA HETERO.
- Anonyymi
Ihan rauhasss vaan olet. Ei tee sinusta homppelia jos vaimo hoitelee sinua.
- Anonyymi
Kyllä tsori vaan pukkaa pahasti homofiilistä jos miehen sisään mitään aletaan työntämään🤮🤮🤮 Meillä isäntä sanoo että miehen peräreikään ei laiteta mitään ja sieltä tulee ulos vaan kakkaa ja pieruja!! Että EXIT ONLY!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä tsori vaan pukkaa pahasti homofiilistä jos miehen sisään mitään aletaan työntämään🤮🤮🤮 Meillä isäntä sanoo että miehen peräreikään ei laiteta mitään ja sieltä tulee ulos vaan kakkaa ja pieruja!! Että EXIT ONLY!
Oikein!! Exit only ja postimerkki perseeseen!! Näin se vaan menee!!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oikein!! Exit only ja postimerkki perseeseen!! Näin se vaan menee!!!
Totta! Niin kuin Reetukin lauloi!
- Anonyymi
Mietippä kuin monen papanaluukussa se vehje on vieraillut. Ja miksi juuri kirpparille viety ? Eikö palvellut hyvin vai eroko tuli edellisille hinkkaajille.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1286397Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/745752308Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk461570Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1141331Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna881186Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.481045- 661038
Tiesitkö mies
Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll631012Kuulin että Metsa Manille kaavaillaan Maaseudun Sivistysliiton kunniakirjaa ja jotain
muutakin huominosoitusta. Syystä että on on elvyttänyt huomattavasti videoillaan vanhemman väen englanninkielentaitoja.27968- 63956