Nyt tuli turpaan

Että tukka lähti niin viimeisinä sanoina rakastan sinua Niina ,😗
2138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ekkö sä ny jo ollu kalju ennen sitäkin ja noita Niina nimisiä naisia mä tiedän useammankin saikko turpaan edes niin hyvin et muistat edes sen miltä se tuntuu

Äänestä

Mä rakastan sua, tuu jo hakeen mut pois, mä en kestä enää tätä ikävää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Että tukka lähti niin viimeisinä sanoina rakastan sinua Niina ,😗

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu