Kokemuksia BM tuotteista ? Ärsyttääkö kuinka helpolla todella herkkää ihoa ? Eli joutuuko käytön aloittamaan kuinka varovasti ?
Tehoaako nuo todellakin vai onko vain mainosta ? Auttaako kuivaan ja veltostuneeseen/ sameaan ihoon ?
BM tuotteet ?
Anonyymi-ap
4
421
Vastaukset
- Anonyymi
Eihän niitä BM-tuotteita ole pakko käyttää kenenkään. Mutta jos haluaa käyttää, on parempi aluksi käyttää varovasti. Kuinka varovasti? Niin varovasti kuin osaa.
- Anonyymi
Et vastannut siihen mitä kysyttiin!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Et vastannut siihen mitä kysyttiin!
Ei minulla ole mitään velvollisuutta vastata mihinkään!!! Yhtä kysymystäsi kuitenkin kosketin ainakin vähän eli pitääkö aloittaa varovasti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei minulla ole mitään velvollisuutta vastata mihinkään!!! Yhtä kysymystäsi kuitenkin kosketin ainakin vähän eli pitääkö aloittaa varovasti.
Voi lapsi sua…..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?3513997Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4763221- 712180
Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3401640Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1961545Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.1781397- 1051243
Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal751232Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks121147K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali81095