Älkää ihmeessä äijät luottako mitenkään nettinaikkosiin. Monta kokemusta takana. Ja lopulta aloin kostaa itekin etenkin niille jotka vaistosin kusipäiksi ja kieroiksi. Ne jotka totesin about normaaleiksi naisiksi olen kohdellut suht hyvin enkä kusettanut heitä. Se olisi tuntunut epäreilulta.
Kun joutuu kerran kusetuteksi niin viha kasvaa. Ja etenkin naiskusettajia kohtaan. Norminaisia yritän kohdella hyvin. Ei ole syytä panna heitä halvalla.
Kun joutuu kerran kusetuteksi niin viha kasvaa. Ja etenkin naiskusettajia kohtaan. Norminaisia yritän kohdella hyvin. Ei ole syytä panna heitä halvalla.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Yhtälailla noitakin on kummassakin sukupuolessa mikä vittu siinä on että jommankumman sukupuolen pitäs muka saatana olla toista parempi jollain tapaa
Netti tuo huonoja puolia ihmisistä esille. Koston halu voi korostua niin kuin ap tuo julki.
Valikoiva kosto, sikaikija naisille sikaa muille kunnollisille asiallista kohtelua.
Asiallidia kandee kohdella asiallisesti.
Mutta sitten on nää kusipää naiset joilla ei ole mitään käytöstapoja, ei vitti mitään. Niille samanlainen kohtelu!
Siistu mimmi saa mieheltä aina hyvän kohtelun.
miten on kusetettu?
Sulla on selkeesti vihanhallintaongelmia.
Norminaisia yritän kohdella hyvin, on hauskasti sanottu. Ei sen puoleen treffeillä naisen luona tekstiviestejä, tää on exsä vaan. Todistaa normaalikokoisen naisen ei tarvitse elää ilman seuraa ennen todellisuuden astuessa mukaan kuvaan vanhempina valittavat yksinäisyyttä pakon edessä nuoremmille annettaessa latua.
Ikääntyminen on ongelma osalla huonot kokemukset