Suklaavanukasdieetti

Anonyymi-ap

Voiko suklaavanukkailla laihduttaa? Sellaisilla Lidlin valmisvanukkailla, joissa on kermavaahtoa päällä? Ainakin tykkään syödä niitä joka päivä. Tavoitteena ei ole perusterveys eikä urheilullinen suorituskyky, haluan vain näyttää hyvältä alastomana.

8

384

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei voi.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Voit saada sakot, jos kävelet alastomana yleisillä paikoilla. Asiaa ei muuta, vaikka olisit mielestäsi tai poliisin mielestä hyvännäköinen.

    • Anonyymi

      Kaloreita tuli vahigossa 3600 koska söin juustoa 140g =600 kal ja ylimääräisesti karkkia 400 kal ja 6 kappaleen laatikon vanukkaan 600 kal jossa päällä kermavaahtua ja karkkeja.
      -Kaikki mitat on pienentynyt pihtimittakin 4 mm ja paino muutamassa päivässä(jos pihtimitta pienentyy 2 milliäkin on sekin jo erittäin hyvä tulos).

      Laskin pieniruituisesta vihosta että vanukkaalla laihtuu.Söin kuitenkin puolet vähemmän kuin ennen joten estin taas 50 nen kilon lihomisen.Näytän hyvältä alasti näin sanoivat tytöt marketissa kun näytin pananiani.

      • Anonyymi

        Tyttö käví taas koípeaan nostamassa .


    • Anonyymi

      Kun syö ruisleipää yöllä niin tuntee kuinka se menee ja kiertää mahassa ja kerää kaiken rasvan itseensä ja poistaa kaiken lihottavan haihduttaen ilmaan.Sitten tulee paineen tunne päähän ja tietää että NYT laihtuu. Heti aamulla on lähtenyt jo 12 kiloa läskiä.Tämä on ainut tapa laihtua.

      • Anonyymi

        Nyt taidat juksuttaa ruisleivästä! Itse olen huomannut, että syömällä illalla kolme suklaavanukasta kermavaahdolla, aamulla tulee paljon kakkaa ja paino alenee.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",
      Maailman menoa
      17
      5063
    2. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      100
      2300
    3. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      135
      1978
    4. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      48
      1858
    5. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      117
      1640
    6. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      55
      1246
    7. Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen

      Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu
      Perussuomalaiset
      111
      892
    8. Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."

      Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      48
      831
    9. Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.

      Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.
      Maailman menoa
      301
      818
    10. Kaupungin yt

      Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l
      Äänekoski
      24
      654
    Aihe