Kyllä naiset osaa olla julmia!

Anonyymi-ap

Tapasin tammikuussa baarissa sattumalta yhden mua hiukan vanhemman naisen (tais olla 29v ja ite oon 18) ja kemiat kohtas joten päätettiin nähdä myöhemmin selvänä ja tavattiin ravintolassa ja kuten baarissakin niin myös nyt mä tarjosin mutta en välittänyt koska uskoin siitä kehittyvän jotain ja pääsin jopa hänen asunnolleen joten uskoin tällaisen luottamuksen osoituksen kertovan jotain, no sielä hengailtiin kunnes lähdin lopulta kotiin, näitä ravintolakäyntejä sitten vielä oli ja tää "suhde" tuntui etenevän hitaasti mutta varmasti kunnes eräässä paikassa mulla ei ollutkaan enää riittävästi rahaa ja sanoin naiselle että en mä voi koko aikaa tarjota koska ei mulla työttömänä opiskelijana ole kauheesti rahaa tähän hän ei reagoinut oikeastaan mitenkään. kun mentiin hänen kämpälleen ja sielä taas oltiin kysyin yhdestä elokuvasta että haluaisiko hän tulla katsomaan sen mun kanssa ja tähän hän sanoi että hänellä on "muutama muukin" kiinnostava miesehdokas ja että hän ei usko että meidän enää kannattaa jatkaa😳 mä tunsin yhtäaikaa silmitöntä vihaa, surua ja hämmennystä mutta lähdin mitään sanomatta ja porttikongissa LM suussa tulin siihen tulokseen että tää nainen jota tekis kyllä mieli vähän eri sanalla kuvailla halusi vain lypsää mun kukkaron ja kortin tyhjäks ja sitten heittää mut pois kuin filtteriin imetyn tupakan🤬! Hän tietoisesti antoi mun ihastua häneen ja lähetti jopa ilmiselviä signaaleja jotka saivat minut uskomaan että pian edettäisiin tässä tapailussa vähän vakavempaankin suhteeseen joka eniten ottaa päähän. Kun sitten multa loppui ehkä odotettua aiemmin rahat niin hän ilman mitään pahoittelua pamautti että hän ei oo alkamassa mun kanssa mihinkään ja ei edes ollut pahoillaan aiheuttamastaan traumasta jollaiseksi sitä todellakin voi sanoa.

6

460

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itse 29v tamperelainen nainen sanoo nyt hyi olkoon mikä nainen.
      Mulla ei tulis ihmisenä mieleenkään käyttäytyä toista kohtaa noin törkeästi. Oisi vähintäänkin reilua kertoa toiselle missä mennään vai mennäänkö missään. Sitten ihmetellään miksi ei osata luottaa toisiin. Jotkut kus.päät osaa käyttää asemaa väärin aiheuttaen toiselle todella paskan fiiliksen&luottamus pulan.

    • Anonyymi

      Tervetuloa oikeaan maailmaan. Se ei tule loppumaan tuohon joten kasvatteles paksumpaa nahkaa -K

    • Anonyymi

      Kai nyt opit ainakin sen verran ettei räkälät ole niitä ystävän etsimispaikkoja. Räkälään mennään vain maksamaan ylihintaa pienestä viinilasillisesta tai jms drinkistä ja/tai tullaan höynäytetyksi.

      Tuon ajan olisit käyttänyt niin paljon paremmin etsiessäsi töitä!!!!!!!!!!!! ( netti on auki 24/7!)

      Vaihdappa ajanviettopaikkasi paljon korkeammalle tasolle( esim. työpaikan, harrastusten, urheilun ym. sellaisten pariin) , saat huomata että kunnon rehellisiä naisiakin on olemassa.

    • Anonyymi

      Elämä tosiaan opettaa olemaan luottamatta ihmisiin sokeasti. Siitä huolimatta virhearvioita tulee myöhemminkin.

      Tässä tarinassa on silmiinpistävää se, että jostain syystä päädyit juottamaan ko. naista vaikka sinulla ei ollut siihen varaa. Todellinen kiinnostus testataan juuri tällaisissa tilanteissa, eikä normaalissa elämässä toisten ihmisten seurasta tarvitse maksaa. Et sinä varmaan omia miespuolisia kavereitasi juota myöskään kun lähdet heidän kanssa baariin, vaan jos jollain kaverilla ei ole rahaa niin sitten keksitään yhdessä halvempaa tekemistä?

    • Anonyymi

      Voi poika raukkaa, kuuleppas ei baarista löydy, kuin vajaälyisiä lorttoja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      130
      3181
    2. Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta

      "I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from
      Maailman menoa
      99
      2522
    3. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      53
      2368
    4. Riikka se runnoo työttömyyttä lisää

      Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276
      Maailman menoa
      88
      2297
    5. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      7
      2066
    6. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      27
      1591
    7. Taas alkoi soidinmenot.

      Ja historia toistaa itseään. Myönnän, että on varmasti semmoinen, mikä sinulle sopii. Innokas ja päällekäyvä eikä tuppis
      Ikävä
      8
      1330
    8. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      83
      1317
    9. Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!

      Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      1178
    10. Mitä eniten haluat

      Kaivatustasi.
      Ikävä
      69
      1127
    Aihe