Kyllä se on yhtä tihrustamista yrittää 15" kanettavalla netissä olla tai tehdä ylipäätään mitään, kun on tottunut pöytäkoneella ja 62x34cm näytöltä nettiä ja muuta tekemään tietokoneella.
Varsikin, kun on likinäköinen, niin ei pieneltä näytöltä mitään erota.
Miten joku ostaa näitä 11" näyttöjä, kun 15" on aivan liian pieni.
Ennen kun oli vain kannettava 15" näytöllä, niin se tuntui isolta, mutta nyt kun on isompaan näyttöön tottunut, niin 15" näyttö on aivan liian pieni. menee tihrustamiseksi.
Kannettavalla yhtä tihrustamista
Anonyymi-ap
1
<50
Vastaukset
Ainahan voit muuttaa näytön ja näkymän asetuksia, jolloin monet objektit näkyvät pysyvästi suurempina.
Ja jos ei läppärisi aivan kivikaudelta ole, niin useimmissa sovelluksissa toimii kohtalaisen hyvin zoomaus kun painelet näppäimen ctrl pohjaan ja sitten naputtelet tarpeellisen määrän plus-merkkiä. Ja sama mutta miinus-merkillä takaisin päin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1135253
- 675054
- 914124
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753610Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603208- 432791
- 152297
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️521914- 401790
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.371628