Kukapa olisi uskonut mihin Venäjä pystyy kun joutuu ahtaalle.
Putin seuraa tyytyväisenä. Massatuotanto on käynnistettävä nopeasti.
Venäjän uuden sukupolven robotit ovat valmiita taisteluun. Ne voivat hyökätä hämmästyttävällä nopeudella!
NATOlla ei ole mitään vastaavaa!
https://twitter.com/i/status/1632488507863080961
Venäjän uuden sukupolven taistelurobotit on valmiina
16
132
Vastaukset
- Anonyymi
Hitlerkin elätteli viimeisenä keväänään kuvitelmia kaikenmaailman ihmeaseista "wunderwaffeista". Venäjällä taitaa olla myös jo vähän sellainen "Berliini vuonna 1945" fiilis?
- Anonyymi
Harvoin näkee Putinia noin tyytyväisenä.
"Minähän tiesin että se toimii"- Anonyymi
Toivottavasti korvaisivat Putinin robotilla.
- Anonyymi
Putinin ilme on tyyliä "voi vittujen vittu tämäkin sitten ryssitty" ihmisen muotoinen sarana rakennetu mönkijän päälle" ja miljrdi palanut jonkun korruptioituneen porukan taskuihin.
😁😁😁
Aika pelleilyä koko ryssänmaan touhu- Anonyymi
Putin ei oikein tiedä miten pitäisi suhtautua, itkeä vai nauraa.
- Anonyymi
Sen ilmettä itsekin mietin: oliko se tylsistynyt ja pettynyt vai yksinkertaisesti kaiken toivonsa menettänyt?
- Anonyymi
Hitler ja Putin tyytyvät haihatteluun keksinnöillä vaikka tajuavat häviävänsä.Hitlerillä oli vaikka mitä lentäviä sotilaita.Rakettimoottorit vaaransivat lähinnä sotilaat itsensä.
- Anonyymi
"Hitler ja Putin tyytyvät haihatteluun keksinnöillä vaikka tajuavat häviävänsä."
Sehän se ihmisellä on hetki milloin tarttuu vaikka mihin oljenkorteen Putin tiedostaa että sotaa ei voi enään voittaa saati päästä alkuperäisiin tavoitteisiin tosiasioiden sekä häviön tunnustaminen tarkoittaa kuolemaa todennäköisesti omien toimesta sekä venäjän federaation loppua nyt Putin tapattaa venäläisiä turhaan niin kauan kuin voi ja kansa suostuu turhaan kuolemaan sillä jokainen sodan päivä antaa hänen elämälleen jatkoaikaa.
Aika paskamainen tilanne kaiken kaikkiaan .
Hitlerihän soti hamaan loppuun asti ja tappoi sitten itsensä viime metreillä saa nähdä toimiiko oppipoika esikuvansa tavalla .
Tällaisilla psykopaateilla on se vika ettei heitä haittaa paljonko sivullisia kuolee päivittäin turhaan hävityssä epätoivoisessa sodassa.
Vai että Venäjä on nyt jo Wunderwaffen- vaiheessa. Enää ei kestä kauaa...
- Anonyymi
Enää ei oikeastaan ole jäljellä kuin käydä siperialaisen shamaanin juttusilla ja pyytää noitaa tuhoamaan Ukrainan ja NATOn.
- Anonyymi
Kiinalainen mönkijä jonka satulaan on sidottu robottinukke. Joku ohjaa mönkijää kauko-ohjaimella ja sen huippunopeus on huimat 7 km/h!
Joku on käärinyt isot rahat välistä kun tätä taistelukenttien ihmeasetta on kehitetty.
Uskovatko ne itsekään enää näihin potemkinin kulisseihin? - Anonyymi
Siis mitä? Missä robotti joka kykenee taisteluun? Sarkasmi parasta ja tässä varmaan sitä jaettu.
- Anonyymi
Venäjä ei osaa itse mitään rakettitiedettä tehdä. Ww2 jälkeen ne olivat Saksasta vietyjä tiedemiehiä,jotka raketteja suunnittelivat.
- Anonyymi
Venäläinen robotti on sellainen propagandalla aivopesty ruski soldat jolla on saranalla varustettu kenttälapio kädessä .
- Anonyymi
Hyvä pelaaja ei paljasta korttejaan... Tuo robotti ei ollut edes valttikortti...
- Anonyymi
Onks ne Mosse merkkisiä?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Neljää ihmistä epäillään taposta
Helsingin Punavuoressa – yksi heistä on takavuosien Miss Helsinki -kilpailija https://www.is.fi/kotimaa/art-2000009488867.html https://www.mtvuutise434546Andy McCoy heittää hurjan väitteen "heponisti"-elämästään: "Levy-yhtiö toi sulle kamaa, että sä..."
Ohhoh… Rock-legenda Andy McCoy avautuu huumeiden käytöstään ja esittääkin aikamoisia väitteitä. Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/andy-mccoy-h693108Martina IG:ssä pitää rotikoita vapaana metsässä, vaikka lakisääteinen kiinnipitoaika on alkanut
Ja naisella jo aiempi tuomio metsästyslain rikkomisesta! Martina kuvaa videolla vapaana juoksevia koiria ja selittää "nää nauttii, on kyl iha mielentö5042484Andy McCoy -jakso räjäytti Maria Veitolan somen: "Tuntui ahdistavalta katsoa", "Fyysinen paha olo"
Oli kyllä ahdistava jakso ja Andy McCoyn käytös ei saa kiitosta. Mutta kiitosta saa Maria Veitola, joka otti McCoyn ala-arvoisen käytöksen miehen itse832190Mikä ihastuksesi kohteessa on kuumaa
Mikä saa haluamaan juuri häntä? Ole rehellinen.. Kukaan ei saa tietää👀682079Uhkeus-varoitus! Susanna Penttilä pikku-pikku-bikineissä: Tässä ei jää mitään arvailujen varaan...
Nyt on kyllä säästetty kankaassa! Ex-Playboy-malli ja yrittäjä Susanna Penttilä on tunnettu glamour-tyylistään. Hän poseeraa mielellään bikineissä, ja262034Oliko Natoon liittyminen sittenkin "hätäpaska"?
Nyt, kun Suomen natoon liittyminen näyttää jo sinetöidyltä on "kauhu on kangistanut keskustelun Natosta"(hesari). Tuliko sittenkin tehtyä väärä päätös5071321Sinkut, hirvittääkö ajatus uudesta parisuhteesta, vaikka haluaisittekin sellaisen?
Otsikossa ydinasia. Tarkoitan siis sitä, että vaikka itse haluan parisuhteen, niin jotenkin samaan aikaan, nyt, pelottaa ajatus siitä, että taas pitäi2691239- 411221
- 80882