Selvisi vehtailleen siskoni kanssa erosin heti ei tuon selityksiä tarvitse enää kuunnella
Pettää aina
5
674
Vastaukset
- Anonyymi
No eipä siskosikaan tuohon täysin syytön ole kai vai vehtasiko mies siskosi kanssa ilman tämän vapaata tahtoa
- Anonyymi
Molemmat toki
- Anonyymi
Hyvä että päästit irti. Ei hän ansaitse sinua
- Anonyymi
Viisaasti teit! Olen samanlaisessa tilanteessa, mutta sain tietää mieheni ja sisareni suhteesta, kun sitä oli jatkunut jo vuosia - harvakseltaan, mutta kuitenkin. Molemmat kiistivät tietenkin suhteen, se oli kuulemma ollut vain hassuttelua. Suhde oli pelkkä seksisuhde ainakin sisareni puolelta, koska hänellä oli muitakin miehiä aviomiehensä lisäksi. Kun totuus paljastui suhde mieheeni oli jo loppunut.
- Anonyymi
Myös minulle on käynyt samoin: sain tietää sisarellani ja miehelläni olleesta seksisuhteesta vasta vuosien jälkeen. Sisareni sen minulle kertoi humalapäissään. Mieheltäni asiaa kysyessäni, hän romahti täysin ja olisi siitä paikasta lähtenyt omille teilleen. Mutta seuraavana päivänä hän väitti, ettei muista sellaista tapahtuneen ja kielsi koko asiasta keskustelemisenkin. Kun myöhemmin yritin ottaa asian esille, hän suuttui ja käski lopettaa asiasta jauhamisen. Hänelle se seksisuhde ei merkinnyt mitään, mutta hän ei osaa ajatella, mitä hän sillä samalla tuhosi. Ikinä en voi sitä unohtaa, vaikka haluaisinkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti23945218Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12325986SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32415663Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16510792Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3010113Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229707Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369551Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858478Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426824Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2216476