Jos olette päättäneet ottaa tatuoinnin niin ottakaa. Älkääkä kuunelko valittajien ulinaa, niin minäkin olen tehnyt jo 5 kertaa eli leimoja on 5 kpl.
Ottakaa jos haluutte
31
383
Vastaukset
- Anonyymi
Mitäs siinä sitten enää uliset! Pidä tatskat hyvänäsi!
- Anonyymi
Täytyy ottaa persu tatska kun tulee jyytkyy!😎
- Anonyymi
Eipä ole pelkoa jytkystä. Persut ovat naisvihamielinen, maahanmuuttajavihamielinen, luonnosuojeluvihamielinen, ylipäätään kaikkea vastaan ja vihamielinen puolue, niin kukapa heitä äänestäisi kuin toinen vihamielinen persu, jolla koulutus on jäänyt elämän kovaan kouluun.
Kun ihan tavallisellakin tallaajalla on vaikeaa löytää itseään viisaampi kansanedustajaehdokas, niin on aivan varma, että persuista sellaista ei mitenkään voi löytyä.
- Anonyymi
Mä en ole ulissut, jos joku on ottanut tatuoinnin. Sanon suoraan, että ruma on. Yleensä siinä on sitten käynyt niin, että se tatuoitu on alkanut ulisemaan. Miksiköhän?
- Anonyymi
Koska olet sosiaalitaidoton juntti?
- Anonyymi
Just näin, nää valittajat vissiin luulee et siitä on jotain hyötyä. Ei niitä tarvii kuunella toisesta korvasta sisään ja toisesta ulos.
- Anonyymi
Jo viisi tatskaa höpö höpö ... ota yksi silmätatska niin oot kingi.
- Anonyymi
Ei noille kannata järkeä puhua ketkä on päättany ottaa tatuoinnin. Olen monta kertaa sanonut ihmisille jotka on aikeissa ottaa että ei kannata tuhlata rahoja tatuointeihin,ja että ne on rumia.
Nii on vain naurettu ja sanottu että ei kiinnosta sillo päätin että jos joku haluaa pilata oman ihon ja tuhlata rahat tommosiin turhuuksiin nii siitä vaan.
Jos ei järkipuhetta kuunella niin mun puolesta saa pilata oman ihon ihan vapaasti- Anonyymi
No tämä olen huomannut saman.
- Anonyymi
Omat on rahani ja oma on ihoni. Miksi sinua kiinnostaa niin hitosti muiden ihot, oletko joku ihme kyylääjä.
- Anonyymi
Olen aloittajan kanssa samaa mieltä
- Anonyymi
Eilen saatiin vasen käsi valmiiksi eli nyt on koko vasen käsi tehty, ja seuraavaksi tulee oikea käsi.
- Anonyymi
Onnea valitsemallesi tielle!
- Anonyymi
Kyllä sä oot kova! Jatka valitsemallasi tiellä.
- Anonyymi
Mulla on molemmat kädet tatuoitu kokonaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mulla on molemmat kädet tatuoitu kokonaan.
Onko nyt hyvä olla? Tunnetko vielä itsesi?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko nyt hyvä olla? Tunnetko vielä itsesi?
Lisää on viellä tulossa, seuraavaksi on rintakehä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lisää on viellä tulossa, seuraavaksi on rintakehä
Hyvä hyvä! Tärkeintä on nyt se ettet missään nimessä haksahda kuuntelemaan kenenkään järkipuheita vaan pidät pääsi loppuun saakka ... valinta on lukittu!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hyvä hyvä! Tärkeintä on nyt se ettet missään nimessä haksahda kuuntelemaan kenenkään järkipuheita vaan pidät pääsi loppuun saakka ... valinta on lukittu!
Miks kuuntelisin ketään jos en oo kenenkään mielipidettä kysyny. Ainahan sitä voi tietenkin sanoa mutta en ota niitä kuuleviin korviin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miks kuuntelisin ketään jos en oo kenenkään mielipidettä kysyny. Ainahan sitä voi tietenkin sanoa mutta en ota niitä kuuleviin korviin.
Tuskimpa mistään mitään muutenkaan ymmärrät.
- Anonyymi
Aloittajalle pakko sanoa, että sinun tatskoista ei luultavasti valita eikä ulise kukaan. Mikä sinä luulet olevasi, oletpahan yksi muiden töhrittyjen joukossa. Tuskin kovin kiinnostava.
Mutta noin yleisesti kylläkin, jos oma käytös ja olemus aiheuttaa ulinaa ja valitusta ympäristössä, on syytä alkaa miettiä, pitäisikö ympäristö sittenkin ottaa huomioon. - Anonyymi
Näin on
- Anonyymi
Maanantaina on taas tatuointi aika.
- Anonyymi
Aloittaja on näköjään niitä, jolle on ihan turhaa puhua järki puhetta.
- Anonyymi
Niinpä. Alä kuuntele, älä ajattele, älä ymmärrä ... siinäpä ne tatuointikansalle yhteiset asiat olivatkin. Tämä selvää.
- Anonyymi
Todennäköisesti myös nokkarengas ? Suomen nuoriso rappeutuu vauhdilla .
- Anonyymi
Näin on, samaa mieltä
- Anonyymi
Jokaisen linnareissun jälkeen vapautumista voi juhlistaa uudella tatuoinnilla .
- Anonyymi
Siinä taas yksi joka yleistää asiat, ei kannata yleistää
- Anonyymi
Hyvä että tietynlaiset ihmiset omatoimisesti leimaavat itsensä . Noita kummajaisia ei kannata ottaa kovin vakavasti .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?6508783Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3603396Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi4652387- 1301405
- 341395
Kuvataiteilija Johanna Oras lataa mielipiteensä Miina Äkkijyrkästä Farmilla: "Miinahan oli..."
Oho! Johanna Oras ottaa kantaa kollega-Äkkijyrkän Farmi-puuhiin. Farmi Suomi -realityssä koettiin v. 2024 todellinen yl151315Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1091251- 941167
Olet vieläkin täällä
Tunnen energiasi. Tunnen että ajattelet minua. En aio koskaan enää ottaa sinuun yhteyttä. Voit ottaa minuun, jos itse h651105Hyvät valeet myllyistä
Tuuliviirit valehtelee myllyjen vaikutusta. Äänet kuuluu jopa kilometrien päähän. Se ei pidä paikkaansa. Eläimet häviää68985