Miksihän naispuoliset

Anonyymi-ap

Työkaverit tuppaa olemaa jakorasioita? Yks suhde kun kusahtaa , ni ollaa jo seuraavana päivänä, uuden kimpussa flirttailemassa..

6

506

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voi olla montakin syytä. Ehkä ei osaa olla yksin? Jos edellinenkin suhde oli työpaikalla haluaa satuttaa exää? Tarvitsee isoa?

    • Anonyymi

      Suomalainen ottaa flirttailun liian vakavasti ja jotkut miehet luulee ystävällisyyttä sellaiseksi 😂 ei osata edes flirttailla. Ja jos niin tehdään on muka heti taka-ajatus tai suhde.

    • Anonyymi

      Toiveunia, toiveunia...

    • Anonyymi

      Älä oo noin katkera. Toki en puhu muiden puolesta mutta yks ja ainoo on ketä rakastan vaikka ei onnistuisikaan. Lopuille olen ystävällinen ja pilkettä löytyy. Pillua ei.

      • Anonyymi

        Paitti yhelle Miehelle. 🥺


    • Anonyymi

      Voi ap parkaa, eikö ne naiset huomaa sua. Jos sä et vaan oo kiinnostava. Jos ne on sellasia, mitäs täällä nyt sanotaan jännäjennoja ja vaikka tinderissä. Tai ehkä ne on koulutettuja siis akateemisia, jotka haluu jutella jotain syvempiäkin juttuja tai haluu rahaa, että voi matkustella ja kaikkee semmosta ei normiväestön hommia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      507
      1024
    2. 57
      668
    3. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      160
      593
    4. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      52
      574
    5. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      166
      568
    6. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      235
      547
    7. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      82
      534
    8. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      20
      466
    9. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      95
      462
    10. Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!

      Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht
      Maailman menoa
      187
      460
    Aihe